Termometr

01/07/11 22:50:35

ja mam microlife NC 100,bezdotykowy,na podczerwień-rewelka. Poza tym mozna nim mierzyc temp w pomieszczeniach,temo wody,posilków. Dosyć drogi ale warty swej ceny. Przy maluchach jak znalazł.

mamy bliźniaczków !!

31/12/10 12:53:13

Sabi trzymamy kciuki!!!!!!!!! DZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO NAJ W NOWYM ROKU!!!!!!!!!!!!!!!

mamy bliźniaczków !!

20/12/10 18:38:01

ale sie uśmiałam, Edyta, dzieciaki sa bezbłędne-i jak sie wczuwają :okk: ,szczególnie synek :) no to lipa ze zdjęciami,bo ja ładowałam do imageshacka ot tak,bez logowania,a chciałam pousuwac :? Co innego na prywatnym a co innego na ogólnie dostepnym...chyba ze kiedys wątek "umrze", nikt w nim nic pisac nie będzie to cały znika...ale to nierealne,szkoda. mik30,a ty tego keesa to jakiego masz? takiego z dwoma kółkami obok siebie,po środku czy z szeroko rozstawionymi? Te po środku to chyba wywrotne trochę, co? ale ogólnie mi sie podoba,fajny jest, no i wrzosowy kolor ,mój ukochany, dostępny 8) mio,a ten twój czerwony dyliżans to co to za firma? Fajny,ale pewnie sporo miejsca w bagazniku zajmuje,co? ando515 anakonda???chyba zartujesz,o szczurach wyłażących z kibla to słyszałam (zawsze do sracza zaglądam zanim usiądę...)ale wąż....konkret :shock: no i jeszcze jedno głupawe pytanie-ssaki mogę wozić w spacerówce dopiero wtedy jak twardo będa siedziały,no nie?moje mają 4miechy,licze ze w granicach 7miesiaca bedą siedziec,,czyli na przełomie marca/kwietnia,akurat bym sie przesiadła do spacerówki ,auto mam do swojej dyspozycji-stary to mnie wtedy w chacie nie zobaczy :sese: spadam,chwilę ssaki spuściłam z oka a one juz prisonbreaka oglądają :shock:

mamy bliźniaczków !!

20/12/10 15:09:38

dziewczyny,a ja z innej beczki-można jakos wykasowac z galerii zdjęcia?

mamy bliźniaczków !!

20/12/10 13:29:27

haj! co do wózka to zalezy mi na tym aby zajmował mało miejsca bagazniku , łatwo składał, był lekki-taki własnie na wypad do parku,do miasta.Na osiedlowe wyboje mam pegperego z którego póki co jestem mega zadowolona. spacerówke wolałabym chyba 1obok2,ale czy ja sie wszedzie zmieszczę nią?z peg perego to nawet sie przeciskam jak chodnik zastawiony,taki 1obok2 musiałabym omijac samochód na chodniku ulicą. takze juz sobie wynotowałam te wózki co polecacie i sobie zacznę je oglądać. do wiosny moze się zdecyduję 8) mio-7 wózków??? :shock: