***Wiosenno-Letnie staranka 2010***

17/06/10 11:46:30

Dziękujemy Dziobaku Gratulacje fasolki,dwa centymetry to już chyba taka fasolka Duży Jaś :D Rośnijcie zdrowo :D

***Wiosenno-Letnie staranka 2010***

17/06/10 00:54:27

E-misiabędzie dobrze ,bądź dobrej myśli z takim testem to tylko czekać aż się pan doktor na USG uśmiechnie GSG- czyli histeriosalfingografia to mało fajne badanie. Znieczula się pacjentkę w sali do RTG i wprowadza się do macicy kontrast ,który rozlewając się po kanale rodnym ,macicy ,i jajowodach daje dokładny obraz drożności. No prawie dokładny ,bo to jest metoda która robiła furorę w latach 70 Następnie robi się cały szereg zdjęć rentgenowskich ,jak ten płyn się rozchodzi.Potem pajetka dochodzi sdo siebie i miewa prócz bóli brzucha zawroty głowy i często mdłości po tym cudownym kontraście ,który też się musi jakoś wydostać. to tak w ramach ciekawostki. Miałam ,Paskudne doświadczenie :evil:

***Wiosenno-Letnie staranka 2010***

16/06/10 19:03:34

Witam ,Was przemiłe panie po przerwie ,komputer mi się zepsuł i musiałam czekać na nowy .Także byłam odcięta od neta na dobre :evil: jednak teraz już wszystko działa :D No prawie wszystko.... ... fasolki jak nie było tak i nie ma :evil: Mój ślub się przesunął z czerwca na grudzień ,bo po co tyle czasu czekać No i oczywiście serdeczne gratulacje wszystkim zafasolkowanym Skromnie proszę o dopisanie mnie do tabelki ,jeśli jeszcze takowa prowadzicie , termon tej niespodziewanej to 07.07

***Wiosenno-Letnie staranka 2010***

09/05/10 13:11:33

dzień dobry kochane panie :) :) :) ja to powinnam mieć inny nastrój ,bo dostałam wczoraj @ ,ale nie mam zamiaru drzeć szat ,bo co ma być to będzie ,jakoś tak. Nie to ze odpuściłam sobie starania ,ale może jakoś tak nabrałam do tego dystansu ,trochę luzu ,może to pomaga ta pogoda za oknem ,a może taka wewnętrzna nadzieja,że się uda, a musi się udać. Co do problemów mieszkaniowo teściowych to no cóż na razie to wynajmujemy mieszkanie ,ale po ślubie planujemy przeprowadzkę do domu mojego P do jego mamy.Obecnie jestem pełna optymizmu ,bo mam dobre układy z tą kobieta i jest na razie wszystko ok ,jak będzie dalej to zobaczymy.Mam jednak nadzieje ,że się dogadamy . A kredyt to i nas dopadnie i to już niebawem :/ samochodzik w wyjątkowej okazji się pojawi na horyzoncie i chyba go kupimy. wczorajszy dzień był piękni ,byłam na długim spacerze i praktycznie aż do pory "podwieczorkowej" byłam poza domem,dziś mam taki sam plan ,tylko trochę ból brzucha mi go psuje ... ale zawsze są jakieś tablety ,bez których niestety nie potrafię żyć jak mam @ :oops:

***Wiosenno-Letnie staranka 2010***

07/05/10 10:37:37

Witam ,no Oliwko teraz to bądź spokojna i czekaj na wspaniały grudniowy dzionek :) Ja czekam na @ a w zasadzie na jej brak ,jeszcze trzy dni niepewności... a potem to ... może się uda :) A no i w końcu zaczęliśmy plany ślubne :D ,na reszcie ,ślub w czerwcu 2011 :aa: nawet sobie nie wyobrażałam ile z tym zachodu .Dochodzi też przyjemne zadanie takie jak np wybór sukni :D ...no i za niedługo będą wakacje :sw: