Lutowe prezenciki 2010

27/06/10 11:16:06

Witajcie kobietki ;** Przepraszam, że tak rzadko wpadam, ale przy mojej szalonej rodzince czasu na komputer niezwykle mało mam. W skrócie opowiem co u mnie i zabieram się za czytanie, chociaż kilku stron, waszych postów. Zacznę od "powodu", dla którego tu trafiłam ;) Zosieńce idą już ząbki, i to cztery na raz. Na dole :( Jest przez to marudna, ale nie jest źle ;) Kula się już paskuda na brzuszek i z powrotem :D Potrafi wciągnąć cały słoiczek zupki gerbera na raz. Gdzie moja Ala, jak zjadała połowę, to był cud. Przesypia całą noc :) Zasypia o 21 i wstaje przed szóstą, ale po cycku jeszcze zasypia do 9/10. Moja starsza paskuda wreszcie nauczyła się na nocnik :) Sama jest z tego zadowolona, opowiada mojej mamie, że na spacer chodzi bez pieluchy :) Bardzo dużo już gada i powtarza :) Rozpoznaje kolory i cyferki :) Jestem z nich obu bardzo dumna :) U mnie po staremu. Właśnie załatwiam urlop wychowawczy. Jedna nowość to taka, że dostałam propozycję zostania foto modelką ;o Nigdy nie myślałam o czymś takim. Wygłupy z małżem przed aparatem, czy robienie fotek, to co innego niż pozowanie. ;x Nie wiem czy ryzykować. Ufarbowałam włosy na czarno ;) I schudłam już do wagi "przed ciążowej" ;) Nic to, brykam czytać ;)

Lutowe prezenciki 2010

25/04/10 09:38:11

Cześć dziewczyny :) Przepraszam, że się nie odzywam, ale Luśka daje mi ostatnio nieźle w kość. :oops: :oops: Jednak poczytuję was od czasu do czasu :) Chciałam się podzielić z wami "przygodą", która mnie ostatnio spotkała... Wybrałam się o sklepu obuwniczego... Sama z Zosieńką w wózku. Sklep ten jest dość duży. Spokojnie weszło by tam kilka mam z wózeczkami, jednak na szybie zaskoczył mnie napis "Wózki dziecięce proszę zostawiać przed wejściem", gdy uchyliłam drzwi i chciałam się upewnić czy to nie żart jakiś, pani ekspedientka powiedziała mi, że mam wziąć dziecko na ręce i przymierzyć buty z nim! Byłam w tak głębokim szoku, nie uprzejmością tej pani, że tylko bąknęłam "Do widzenia".... Chociaż wcale nie zamierzam tam wracać... Ostatnio wzięłam się za siebie i robię brzuszki i biegam :p w miesiąc zgubiłam część oponki i 3 kilo :) Zosia odrzuciła prawą pierś... Kiedy tylko pociągnie z niej łyka ma torsje i pluje! Alicja jest ostatnio jak szatan! Przez jakiś czas siusiała na nocnik znów robi w pieluchy... Ale zaczyna składać poste zdania i odmienia wyrazy :) Mam nadzieję, że was nie zanudziłam. I obiecuję poprawę! :lol:

Rockowe mamusie łączmy się !!!!!!

23/04/10 15:02:51

[quote="Xezbeth":3elu28jl]:yea: oł jeeee A jakich Ty Malinko preferujesz wykonawców konkretnie? 8)
A różnie ;) Ostatnio mam jazdę na Horrorpops i Creepshow :)

Rockowe mamusie łączmy się !!!!!!

17/03/10 12:12:19

Ewentualnie Doda :P

Kocham koty:)

17/03/10 09:32:05

Ehh dziewczyny a mi się marzy kocur... Mruczek z charakterem. Ale niestety mam dwuletnią córę, która jest delikatnie mówiąc, 'nieokrzesana'. Boję się, że mogliby sobie na wzajem krzywdę zrobić. :cry: