Pazdziernikówki 2010

27/07/13 16:18:09

Mały ważył 3600 i mierzył 54 cm. A Ty jak tam dajesz radę ogarnąć swoją trójeczkę?

Pazdziernikówki 2010

26/07/13 17:43:05

Hej, zapomniałam Wam się pochwalić że 14 lipca urodziłam synka, Frania. Poród wyszedł tak jak mówią, czyli o wiele szybciej niż przy pierwszym dziecku. Na porodówce byłam zaledwie pół godziny przez co niestety mąż nie zdążył dojechać by nawet przeciąć pępowinę :twisted: Teraz wypracowujemy sobie rytm dnia - właśnie obie moje sztuki śpią. Hanka mi się strasznie poprzestawiała - chodzi spać najchętniej o 15-16 i tak do 18. A potem zasypia dopiero około północy :shock: No i mamy przełom bo robi na nocnik, ale wpadki oczywiście cały czas się zdarzają.

blokada psychiczna a zajscie w ciaze

24/07/13 14:53:08

Hej, to może i ja się "odświeżę" :lol: 14 lipca zostałam podwójną mamą. Na razie powoli regulujemy sobie rytm dnia i temperujemy zachcianki małej zazdrośnicy Hani. Efra co to za życiowe zmiany? Minie dużo zdrówka dla całej rodzinki. Twoja Zosia w domu czy do jakiegoś przedszkola chodzi? Jodynka, Aseret,Eminew powodzenia w starankach. Lusi@ widzę na wątku Marcóweczki 2014 więc też po cichu gratuluję.

Pazdziernikówki 2010

12/06/13 18:14:07

Kurcze Cicha nawet nie wiesz jak Ci zazdroszę tego odpieluchowania. Teraz się gorąco zrobiło to może jeszcze raz spróbuję, ale ja widzę po Hance że ona jeszcze nie jest gotowa... Jakby zaczęła sygnalizować to już by była połowa sukcesu.

Pazdziernikówki 2010

08/06/13 15:09:01

Hej, sorki ze długo się nie odzywalam ale jakoś nie po drodze mi było. U nas oczekiwanie na Franka, chociaż dosyć leniwie bo jeszcze wszystko w proszku. W sumie to dopiero niedawno skończyłam pracować bo cieżko było znaleźć zastępstwo, w sumie to miałam powtórkę z poprzedniej ciąży- wtedy tez kobitka przyszła, miesiąc ja przeszkolilam a ona zrezygnowała. Teraz kiedy w końcu powinnam się zabrać za przygotowanie wyprawki, pokoju (pokój Hanki już od 1,5 roku organizujemy;)) to niania zrezygnowała z pracy z powodów zdrowotnych. Wiec zostałam w 9 m-cu ciąży z dzieckiem pod opieka, które samo sobie nie zorganizuje czasu a jak jest na placu zabaw to lata na najniebezpieczniejsze zabawki. Gdybym wiedziała ze tak będzie to bym ja wcześniej do przedszkola posłala to chociaż chwila oddechu. I jeszcze oczywiście nie odpieluchowana... ale nie mam na to siły teraz. Hanka tez mi się rozgadala już niezle i czasem tez nas zaskakuje, np. Coś mi podaje, ja mówię Dziękuje, o ona Nie ma za co mama;)