BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

02/04/12 11:43:31

Hej Mamusie widzę, że forum w końcu ruszyło :D Różyczka Gratulacje, niech brzusio ładnie rośnie Potrójna Fajnie jest mieć taką gromadkę dzieciaczków, jak za parę lat będziesz chciała mieć jeszcze jedno to te starsze napewno będą chętne do pomocy, u mojej teściowej tak było miała najpierw dwójkę, a po dziesięciu latach znów parka i te starsze bardzo pomagały, ja jak na razie też ledwo daję radę z dwójką Paulina ze strojem peppy dałam sobie spokój, nigdzie nie mogłam dostać, na takie przebrania poczekam na bale w przedszkolu, jak na razie chcę kupić coś eleganckiego, na chcrzciny założy, za miesiąc na przyjęcie i jeszcze mamy kilka imprez latem tak więc nie będę wymyślać. A u nas przygotowania do chrzcin idą pełną parą, odbędą się w sobotę wieczorem, już mszą rezurekcyjną, pierwszy raz w życiu będę świętować wielkanoc sobotnią kolacją hi,hi

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

14/03/12 12:33:16

kurde, skasowało mi posta, muszę pisać jeszcze raz :evil: paulina1 chyba będzie tak, że Maja dostanie i hulajnogę i rowerek, ponieważ hulajnogę jej obiecałam już dawno kiedy koleżanka z placu nie chciała dać jej się przejechać:) tak się poryczała, że nie mogłam jej uspokoić, oczywiście na 3 kółkach, widziałam ładne na allegro z hello kitty, którą uwielbia, a tatuś nie doczeka się synów, tak więc najprawdopodobniej kupi jej rowerek, który jest podobny do motorka:) Zobaczymy, mam nadzieję, że będzie się bawić, a jak nie to najwyżej druga skorzysta, u nas się nic nie marnuje:)

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

14/03/12 09:11:59

Hej Mamusie!!! Widzę, że forum troszkę ruszyło, dlatego też piszę, żeby wypełnić lukę:) Nie pisałam w weekend, bo byłam na studiach...ech kiedy to się w końcu skończy. Muszę się Wam pochwalić, że odpieluchowywanie idzie nam rewelacyjnie, od tygodnia ani razu nie prałam ręcznie majtek!!! Majka ładnie woła za każdym razem, a nawet i częściej, bo liczy na nagrodę. Zastanawiam się nad prezentem na dwa latka. Mężuś chce kupić rowerek biegowy, a ja wolałabym hulajnogę. Dziewczyny, macie większe doświadczenie, piszcie co lepsze??? paulina śliczny strój myszki, a córa rewelacyjnie w nim wygląda, Uciekam pichcić jedzonko, bo dziś mamy imprezkę urodzinową:)

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

03/03/12 10:31:33

Szkrabki już urosły i nie ma o czym pisać. Szukam przebrania świnki Peppy, widziałam na allegro, ale są strasznie drogie, słyszałyście mamuśki????

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

02/03/12 19:35:14

ja nie mogę....jaka cisza