Świebodzin??

20/04/11 21:05:05

DZiecko jest cały czas z tobą , zabierają je tylko na szczepienia. Mi nic nie pokazywały bo wiedziały, że to moje drugie, ale na pewno jak będziesz mieć jakieś pytania lub czegoś nie będziesz wiedziała to ci pomogą. Dobrze też jest leżeć na sali z jakąś doświadczoną mamuśką i jej w razie czego się pytać :D Podkłady miałam swoje ale w sumie całą paczkę przywiozłam do domu bo w szpitalu jak się poprosiło to położne dawały, kupiłam sobie tylko kilka par majtek siateczkowych jednorazowych i to był strzał w dziesiątkę - nie brudzisz swojej bielizny a jak takie pobrudzisz wyrzucasz po prostu do śmieci. Ja w aptece zapłaciłam 6 zl za 5 szt. No a tym, że dziecko jest cały czas przy tobie nie martw się, dasz radę. Ja po prostu leżąc w łóżku małego kładłam koło siebie, dzięki temu nie musiałam wstawać do kamienia. :) :) Rozumiem, że to twoje pierwsze dziecko??

Świebodzin??

19/04/11 20:40:31

Pampersy w szpitalu mieliśmy małą paczkę oryginalnych i starczyło (teraz przechodzimy pomału na biedronkowe), chusteczki od urodzenia używam "Pampers" ( w LIDLU cztery paczki po 72 sztuki kosztują coś około 23 zł i to jest stała cena - według mnie się opłaca :-) ). Sudokremu używam do dupki jak zaczynają pojawiać się jakieś odparzenia. Do kąpania używamy płynu EMOLIUM a potem balsam z tej samej serii, no i jak na razie ominęły nas dzięki temu jakiekolwiek problemy skórne :) :) . Hmm..nie wiem co ci jeszcze polecić, może jakieś konkretniejsze pytania :lol: , wtedy będzie łatwiej. A ty na kiedy masz termin?? Jesteś ze Świebodzina?? Pozdrawiam

Świebodzin??

18/04/11 23:58:01

Ja rodziłam w Świebodzinie w listopadzie, swoje dla dzidziusia musisz mieć pampersy, chusteczki i krem do smarowania po przewijaniu. Ciuszki dają i kosmetyki do kąpania też. Jeśli potrzebujesz jeszcze jakiś info pytaj :D :D P.S. Ogólnie poród wspominam bardzo, bardzo miło :) :)

GRUDNIÓWECZKI 2010

14/03/11 22:18:16

A szczepiłaś w Świebodzinie, bo tu mieszkasz z tego co pamiętam??

Świebodzin??

14/03/11 19:06:12

Z tego co wiem to jest grupa żłobkowa w przedszkolu nr. 4 na ulicy Wałowej 20, a limit miejsc to 20 :) :). A z przedszkolami to różnie, jak masz znajomości to lepiej :wink: :wink: :wink: