Mamy z 2012 roku

03/09/15 11:44:40

Witajcie kochane :) Widziałam że co niektóre stęskniły się za mną :wink: U nas wsio oki. Czas leci jak opętany. H powędrowała do przedszkola. 1 dzień tragedia-zostawiłam dziecko płaczące i płaczące odebrałam :roll: Niby chodziła do żłoba ale przedszkole jej się nie podoba :roll: Całe szczęście wczoraj było już o niebo lepiej tzn gdy odbierałam ją to widziałam jak wcina obiad i było ok dopóki mnie nie wylookała. Dzisiaj poszła już pewniej i bez płaczu mam nadzieje że i bez łez ją odbiorę. W tym tyg jestem na zwolnieniu na K bo ma anginę więc odbieram H przed spaniem aby lepiej się zaaklimatyzowała. Na spanie zostanie dopiero w poniedziałek. Jak ja się cieszę że K odroczyłam choćby z jednego względu. W najbliższej szkole podstawowej w tym roku jest 17 klas 1 :shock: Prawdopodobnie mają się uczyć na 3 zmiany :!: Nie wyobrażam sobie tego aby 6 letnie dzieci tak rozpoczynały naukę :roll: Ale ponoć szkoły są przygotowane na 6 letnie dzieciaki :lol: Ja nadal pracuję w przedszkolu. W poniedziałek mam podpisać 2 umowę bo tamtą miałam do 31.08. I tak nam czas leci Pozdrawiamy :) daga Wszystkiego Najlepszego dla Wioli :hbd: :bal: :gift:

Mamy z 2012 roku

12/05/15 06:44:27

eliza na początek zaproponowali 1500 na rękę ale suma sumarum na umowie mam 2500 brutto to wyjdzie coś ponad 1700 ? Jak już pisałam ja zielona w tym temacie ale wydaje mi się ze jak na pierwszą pracę to chyba nie jest źle ?

Mamy z 2012 roku

11/05/15 19:02:49

monkalee kochana oczywiście że patyczkiem :wink: bo ciezko zmyć później ta gencjanę ale ja ją zmywałam poniekąd tą pianką poxclin :wink: U mnie to nie powrót do zycia zawodowego co start :wink: Poza moją mamą to w sumie mój pierwszy pracodawca :lol: Nawet nie wiedziałam jaką kwotę podać gdy pytali o zarobki :lol: Totalnie zielona w tym temacie byłam ale jestem mega szczęśliwa bo to w sumie praca do mnie przyszła a nie ja do niej :D

Mamy z 2012 roku

11/05/15 18:41:11

monkalee ja stosowałam gencjanę na spirycie na ciałko a na buzi na wodzie. Do tego smarowałam pianką poxclin (super produkt) chłodzi i łagodzi swędzenie. Podawałam też neosine bądź heviran (ale to na recepte i lepiej skonsultować koniecznośc podawania). Do tego kapiele z dodatkiem nadmanganianu. Wsio zalecone przez lekarza ze szpitala zakaźnego. olcik gratki że wsio się zaczęło układać :D jmi dzielna dziewczynka z N :D oby juz wsio było ok :) Ja się ostatnio nie udzielam bo w poprzednim tyg. miałam praktyki w żłobku H. Miałam bo ich nie zdążyłam dokończyć :wink: bo dostałam od nich ofertę pracy :D tylko w ich przedszkolnym oddziale :D który jest raptem 700m od mojego mieszkania więc "żyć nie umierać" :D No i oczywiście zaczęłam od dzisiaj :D Ciężko ale nie ma tragedii :)

Mamy z 2012 roku

29/04/15 14:31:58

eliza wspólczuję tych alergii :( jmi ja tylko czekam aż mi T blokadę do konta założy ze względu na kupno butów :lol: H to ma 9 par butów :oops: 2 pary trampek (niskie i wysokie), adidasy, baleriny, półbuty, te ala crocsy, 3 pary sandałek i to żadne po K 8) W sumie buty po K mi się dla H nie nadają. K miała i ma bardzo wąską stopę a H nie. Za to K krzyczy na mnie że ciągle listonosz tylko dla H buty przynosi i ona tez chce :lol: K ma balerinki, crocsy, adidasy, 2xtrampki i to tyle więc jeszcze sandałki muszę kupić ale tu mam problem. Bo jak już wspominałam na wąską stopę więc bez mierzenia sie nie obejdzie. Do tego chcę koniecznie z usztywniana piętą a cięzko takie w rozm 32 znaleźć :roll: Śmigam odkurzacz kupować bo stary juz jest stary i ma przejść na emeryturę :lol: