Podstarzałe nudziary zapraszam :>

08/02/11 20:53:08

Witam wszystkich, coś ostatnio sie nie pojawiałam. Wszystko przez choróbska, tylko ja w domu sie jakoś trzymam a moje małe i mój R załatwieni, gorączki, okropne kaszle, dundle u nochów i wielkie marudzenie i tak od soboty rano. Już mi się nic nie chce, a w sumie to jeszcze potrwa. Do tego pokłóciłam się z moim, mamy tzw ciche dni , ogólnie wwwrrrr, :twisted: no to tymczasem nudziary

Podstarzałe nudziary zapraszam :>

31/01/11 09:51:32

Arwilla zdrówka życzę i Niaminia twojej małej też No juz jestem z siebie zadowolona: odkurzone, powiedzmy posprzątane, pranie się pierze, czeka mnie jeszcze prasowanie , ale to chyba jak mężulo wróci z pracy. A teraz kawa :)

DOBRY STANIK

30/01/11 13:37:09

Ja polecam "uświadomić " się w kwestii dobierania stanika na stronach: balkonetka, stanikomania, klinika stanika, biustonosze nosze, small cup (dla mniejszych), wspomniane już lobby biusciastych i małobiuściastych, jest pewnie kilka podobnych stronek, naprawdę warto!!!

Depilacja PASTĄ CUKROWĄ?

30/01/11 13:25:44

samej metody nie stosowałam , więc się nie wypowiem. Zaczęłam robić ta pastę, ale mi nie wychodziło , tzn długo była płynna i ciągle dosypywalam cukru, wiele zachodu. Jak ktoś chce tylko spróbować to polecam kupić gotową, a jak się spodoba to wtedy popróbowac robic w domu.

jedwab do włosów ?

30/01/11 13:17:03

CHI nie próbowałam, ale biosilk dla mnie rewelacja, albo miałam też odżywkę z jedwabiem nie wiem jak to się pisze L'biotica też b. fajna