Jaka płeć dziecka

26/03/07 13:14:05

Ja od początku ciąży czułam że będzie dziewczynka a na usg 4d połówkowym okazało się że na 100% będzie chłopiec. Podobno płeć dziecka najlepiej jest sprawdzać przy okazji połówkowego usg, tak mi lekarka która robiła usg powiedziała. Pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie.

wyniku moczu i puchnięcie

26/03/07 12:54:46

lekarz powinien zlecić Ci ponowne badanie moczu. Ja miałam w 27tc śladowowe ilości białka w moczu i bardzo liczne leukocyty i nabłonki, lekarz zlecił powtórne badanie moczu i wyszło wszystko ok, więc myślę że powinnaś powtórzyć te badanie, żeby się upewnić czy wszystko jest ok. Mi lekarz zalecił przy powtórnym badaniu oddanie moczu z gazikiem gdyż te wartości mogły się pogorszyć z powodu przedostania się wydzieliny z pochwy. Więc narazie się nie martw i powtórz te badanie jak najszybciej. Pozdrawiam

ILE PRZYTYŁYŚCIE?

23/03/07 20:15:01

Witam. Ja jestem w 30 tc i przytyłam już 8kg a mój brzuchol wydaje się ogromny. Na szczęście póki co tyje mi tylko brzuszek więc mam nadzieje że uda mi się szybko go zgubić po porodzie.

Czy lekarz zalecił test na obecność wirusa HIV?

23/03/07 19:49:48

Program "zdrowie, mama i ja" jest prowadzony przez państwowe przychodnie, napewno na terenie Warszawy jak jest z inymi miejscowościami tego nie wiem. Ale to że lekarze nie prowadzący tego programu nie informują o wszystkich badaniach to zdążyłam zauważyć. Na początku chodziłam do lekarza który nie miał tego programu i o niektórych badaniach mnie nie informował, więc poszłam za przykładem siostry i zapisałam się do lekarza który prowadzi ten program i od tamtej pory jestem informowana o badaniach jakie powinnam mieć zrobione. Polecam wizyty u lekarzy prowadzących ten program.

Czy lekarz zalecił test na obecność wirusa HIV?

23/03/07 19:32:23

Dodam jeszcze że moja siostra też podlegała pod ten program i również dostała skierowanie na badanie w kierunku HIV. W programie :zdrowie, mama i ja" jest ono wykonywane bezpłatnie.