****** WRZEŚNIOWE SŁONECZKA 2012 ****

23/04/12 10:38:05

Ja mam termin na 22 września Witajcie !!!

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

04/05/11 13:47:18

jaga ja niestety mam opinie na temat psów i zawsze jak do kogoś ide kaze zamykać, niestety, ale zwierze to zwierzę. Przykro mi mam nadzieje ze mamie nic nie jest kreseczka. ja rodziłąs w dabrowie i bardzo sobie chwalę, znieczulenia nei miałam, ale nawet nie chciałam. Całkowicie naturalny poród. Najgorsze były tylko szwy ale ogólnie porób miąłam dośc szybki. Dziewczyny ja jak nie ma pogody to jezdze do bawialni Kubuś w Sosnowcu b w poniedziałki i czwartki maja 1,5godinne zajecia dla dzici i prowadzi je nauczycielka. teraz było ładnie wiec spedzałysmy czas nadworze na podwórku ale jak pogodanei bardzo to zachaczam na te zajęcia A co do spotkania to tez jestem chetna tlyko wiecie ja co drugi tydzien w weeknd mam zajecia wiec spróbujcieto zorgaznizowac wtedy keid bede mogła Pliss :P A tak wogóle to Blanka to mis ie ostatnio neisamowicie rozgadała, wszystko powtarza a jka sciemnia. Ostatnio Mój m,. pyta sie jej jak mam na imie a ona do neigo ze Fedzie- a to babcia. no a ja do niej ze nei fredzia. A ta sie zapiera i sie smieje Fredzia !!! i koniec :) mamuska jak tam zakup rolek. Mi ostatnio mąz sprawił i bardzo sie ciesze ze moge z nich korzystac :)

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

13/03/11 19:43:36

Cześc czołem kluski z rosołem :) Pojawim sie wreszce, widze ze temat przedszkolo pojawia sie, ja o tym bede myslec za rok, chociaz tak naprawde nie chce ale musze :( U nas wszystko wporzadku, ostatnio chorowałysmy paskudna grypa nas dopadła ale juz jest ok-wreszcie. No i to słońce, wreszcie spacery a dzisja do parku poszłysmy :) Ineska no nie gadaj ze pechowy?! Dom budujesz, ciesz sie tym. A co z ta pracą? rezygnujesz czy zwolnienia sie szykują? zdrówka dla córy szotka niezła pomyłka, dobrze ze nie wysiadłąś i nie zagadałas, bo dopeiro bym sie usmiała :lol:

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

15/02/11 11:33:27

hej mamuski My zdrowiejejmy po chorobie, młoda ma chrypke a ja jeszcze kaszel. Pzry czym chorobaspowodowala ze pewene rzeczy wróciły do mojej pamięci i teaz z tym walcze :( ineska a co tej twójej sie stało ze do przedszola chodzic nei chce Jak na balu dziewuchy było ?

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

23/01/11 12:56:14

Megi urodziła ślicznego synka :) Juz sie nei moge doczekac aż ich zobacze , narazie tlko mmsem zdjęcie wysłała