IN VITRO

17/01/14 23:19:29

Monia, u mnie było to samo, kilkanaście komorek jajowych i 2-3 zarodki słabej jakości. Tez był "podobno" powodem czynnik meski, ale okazało sie, że moje komorki jajowe byly złej jakosci, bo hylam nieprawidłowo stymulowana. Sprawdź jakie mialas LH przed stymulacja i jak Ci rósł estradiol podczas stymulacji. U mnie to byla odpowiedz, ale może u Ciebie byc coś innego :-/ czynnik meski - hmm, troche dziwne, ze z 2,5 mln ciężko wybrac kilka najlepszych... a gdzie się leczysz? Kurczaczek nie wiem czy mnie jeszcze pamietasz ;-) Gratuluję i trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod Hope za Ciebie kciuki jak za nikogo innego :-) Pozdrawiam!!!

IN VITRO

23/01/13 12:19:17

Ajsi, od na pW :) trzymam ogromniaste kciuki!!! OlgaAnna, dziękuję za pamięć! :) tak, poza cukrzycą ciążową, z którą staram się walczyć na insulinie, to wszystko u mnie w porządku! oby tak już do końca. malinka, super, że podchodzisz do crio, my tez mamy jeszcze 3 mrożaki, też na pewno po nie wrócimy :) już zaciskam za Ciebie kciuki!!! Torres, jrc, życzę Wam bezproblemowych porodów! Pozostale dziewczyny, Minie i wszystkie inne serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia! My właśnie zaczynamy 29 tydzień, ale to zleciało!

IN VITRO

04/10/12 13:35:00

Dziekuje dziewczyny :) z informacją do Was czekałam na USG genetyczne, ktore mialam 2 dni temu i potwierdziło, ze jest wszystko w porządku. Zmieniłam klinike i lekarza, teraz jestem troche rozbita, jeśli chodzi o lekarza prowadzącego, ale mam nadzieję, że w koncu się na kogos się zdecyduję ;) Ajsi, zaraz napiszę Ci priv :)

IN VITRO

03/10/12 23:51:08

Cześć dziewczyny :) Ajsi, już drugi raz mnie wywołałaś, chyba ściągnełyśmy się myślami, bo miałam się do Was odezwać. My podeszliśmy do kolejnej próby w lipcu i po dwóch tygodniach usłyszeliśmy najbardziej wyczekane słowa "jest Pani w ciąży"... nie była to łatwa próba, skończyła się przy okazji lekką hiperką. Dzisiaj zaczęłam 13 tydzień i powoli zaczynam wierzyć, że wszystko się ułoży. Pierwsze tygodnie też były ciężkie, miałam plamienie z krwiaka,który spowodował odklejanie się kosmówki, ale powoli wracam do siebie, mdłości mam cały czas straszne, ale idzie jakoś wytrzymać. Jeśli chcesz znać szczególy, to wszystko na priv. Jedno co mogę od siebie powiedzieć, to że mi bardzo pomogła aku, mojemu M Proxeed, zmiana mojego nastawienia do posiadania dziecka oraz leczenie tarczycy, mimo prawidłowych wyników przed. Ale to też jeśli będziesz chciała znać szczegóły, to daj znać :) Mam nadzieję, że i Ty doczekasz się w końcu wyczekanego dzidziusia, trzymam ogromne kciuki! Poza tym cały czas śledziłam zmagania Minie, naprawdę podziwiam Twoją wytrwałość, przesyłam najserdeczniejsze gratulacje i trzymam kliuki za Twoją kruszynkę! Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie, hope za Ciebie też trzymam nieustająco kciuki!!!! malinka, za Twoją kolejną próbę również!!

IN VITRO

12/04/12 08:59:25

kasia, sprawdź priv, ja miałam, wybierają plemniki w powiększeniu, nic się nie martw, po prostu wybiorą te lepszej budowy. Mnie też bolał brzuch i strasznie kuły jajniki, 15 pęcherzyków to dużo, za drugim razem miałam tyle samo, wyszło 13 jajeczek. Po transferze lub po kcji dostaniesz heparynę, która pewnie trochę złagodzi hiper, już teraz pij bardzo dużo wody, nawet na siłę! Kasia, Domi, trzymam za Was kciuki! :ok: