CIĄŻA ;/

19/07/08 22:33:00

Wydaje mi się że powinnaś powtórzyć test po paru dniach, najlepiej od rana, lub zrobic beta hcg. Bo test może wyjśc negatywny mimo tego że będziesz w ciaży, bo stężenie hormonów we krwi może być jeszcze za małe, ale to wtedy najlepsza jest beta.

Podziękowania

29/04/08 20:49:21

Witam was wszystkie, chciałam bym wam podziękowac bardzo bo dzięki wam zebrałam się wkońcu i załatwiłam wszystko co trzeba było, dzięki temu że mogłam wam o wszystkim powiedzieć, fakt dostałam troche po głowie, ale dzięki temu zrobiłam test, i poszłam do lekarza. Okazało sie wówczas że jestem już w ciąży, był to 10 tydzień. Dziękuje więc bo okazało się że wszystko jest w porządku a ja moge być naszczęśliwszą kobietą na świecie :-) :D :D

cały czas brak @

29/01/08 21:47:26

hej witam to znowu ja :D u mnie nadal brak @ cały czas ból piersi (już od około 2 miesięcy) a do tego jeszcze jakies dziwne mdłości) tak szczerze to nie wiem co myśleć ani co robić. testu z krwi nie robiłam bo tak szczerze to nawet nie mam kiedy.(praca, studia i w sumie brak czasu nawet na poleniuchowanie :-( ) czy ktoś już cos takiego miał ?? tak apropo to ostatnią @ miałam 13 października 2007, wiec jak bym była w ciązy to chyba bym już wiedziała nie ?? tak szczerze to bym chciała miec już ślicznego bobaska, a poza tym jak byłam u lekarza na poczatku grudnia to stwierdził że ciazy nie ma (na podstawie zwykłego badania ginekologicznego) ?? nie wiem co robic ani co myślec :(

w którym tygodniu lekarz może potwierdzić ciaże??

04/01/08 07:08:50

No własnie nie zrobił nic, ani usg, ani nie dał na żadne badania krwi, jak się spytałąm czy mi da, to powiedział że wszystko jest w porządku i nie trzeba nic robić, a badała mnie tylko przez wziernik.

w którym tygodniu lekarz może potwierdzić ciaże??

03/01/08 20:11:24

cześc dziewczyny to znowu ja, nie pisałam ostatnio bo strasznie dużo pracy miałam, moje pytanie zawarte w temacie tyczy tego że ja nic nie wiem cały czas nie mam @, piersi to mnie bolą tak że chciałabym je urwać i oddac komuś, nie wiem co mam robić ani co myśleć, lekarz mi powiedział że w ciazy nie jestem, byłam około 18.12, a ostatni cykl miałam 13.10, lekarz stwierdził że wszystko jest w porządku i nawet na badania nie chciał mi dać i powiedział że mogę zajśc w każdej chwili, bo nie wiadomo kiedy się może pojawić @. co o tym myślicie ?? czy robić znowu test ??