Majówki 2010!!! :)

28/02/12 10:20:44

hej hej ojoj Pyszczek! ale już ok? moja Ala też chorowała... gorączka, i nic nie chciała jeść - bardzo czerwone dziasla. dosdtala penicyline - bo w uk wszytsko leczą penicyliną i paracetamolem:) :twisted: ale już ok. co do jedzenia - to bardzo wymysla... marchewka jest najbardziej be. kocha suchy ryz suchy makaron suche ziemniaki... i jajka. i baniania)

Majówki 2010!!! :)

08/02/12 11:23:40

eh... Ala mi nawet do wanny nie wejdzie już...:/ próbuje sprać czekoladę z kurtki Ali i nic z tego... jakieś patenty? zalałam vanishem, płynem do naczyń i dalej siedzi:/

Majówki 2010!!! :)

07/02/12 11:44:43

spoźnione ale szczere sto Lat Aniołku!!!! :hbd: czy macie jakis patent na mega suche włosy u waszych dzieci? Ali się puszą, filcują. Do tego da (a właściwie nie da) sobie umyć raz na tydzień głowę. W ogóle z kąpaniem (a właściwie obecnie myciem w zlewie) jest u nas masakra. na samo słowo jest wycie a jak głowa wchodzi to ryk jest przez całe mycie... :(

Majówki 2010!!! :)

26/01/12 18:25:17

hehe:) Aniołek - mojej siotry synus taki gryzon ;> Co do studiów i pracy w szpitalu - gratulacje, super, że przy dwojce masz sie czas rozwijac:) ja sie pakuje do UK. jutro jadę. nie chcę strasznie :((((((((((((( do tego mój mąż znowu mnie strasznie zawiódł. wiecie, jeśli się wiele lat wałkuje pewne tematy i zmian nie ma to jest myśl - odejdę teraz, będzie łatwiej niż za 10 lat, ale za chwilę się myśli o dziecku, które tatę kocha i żal. Wiem głupie to ale mam dość wybaczania i czekania kiedy mój mąż dorośnie. Bo wiem, że nie dorośnie już w pewnych kwestiach :(((((((( no i nici z drugiej dzidzi przy okazji. :roll:

Majówki 2010!!! :)

25/01/12 16:27:30

widzę, że podobnie;) Kaska - moja Alka uwielbia klub przyjaciól myszki miki. Oglada bajki, bo szczerze mowiac od kiedy mieszkamy w uk i nie mamy nikogo do pomocy to jest jedyna szansa, zeby pojsc do toalety na chwile ;> czy ugotowac obiad. Pytałam bo my mamy ogrom zabawek a dziadek koniecznie chcial cos kupic. Wreszcie wzielam dzis Agatkę (lalkę) i choc myslalam ze to za duzo to Agatka okazala sie poki co kolezanka na stodwa:)