Prezent dla 10 latka - trudny wybór

25/09/09 13:48:41

Może jego mama będzie wiedziała o czym marzy jej synek? Chłopcy w tym wieku bardzo lubią klocki Lego, samoloty, samochody, gry wymagające zręczności, wyścigi, bitwy i tym podobne. Szczerze mówiąc, nie jestem zwolennikiem tych ostatnich :)

Prezent na komunnie...

25/09/09 13:42:33

Myślę, ze łańcuszek z medalikiem i, oczywiście, wygrawerowany, jest bardzo fajnym pomysłem. Ostatnio szukałam biżuterii w internecie i trafiłam na sklep rafidu.pl. Mają bardzo piękne medaliki i spore promocje. Zabawki mają bardzo krótki żywot i rzadko trzyma się je jako pamiątki. Zresztą, komunia to bardzo specyficzna okazja. Ja mam na przykład broszkę, którą dostałam od mojego taty na urodziny jako mała dziewczynka. Wtedy się nią nie bawiłam :) ale teraz jest cudowną pamiątką.

jaki krem na rozstępy?

25/08/09 12:53:31

Podobno tak do końca to działa tylko laser, ale czy warto sięgać aż po tak drastyczne metody? Philips Avent wypróbowałam, faktycznie, pręgi stały się jaśniejsze i mniej widoczne, a skóra bardziej nawilżona i elastyczna.

roczny awanturnik!!!!

22/08/09 11:20:26

Myślę, że wcale nie trzeba dziecka odzwyczajać od takiej lampeczki – nie zużywa dużo prądu. No i dla mnie lampka jest super – bo nawet gdyby mała się w nocy obudziła i miała błąkać po nocy – np. siku (brrr) to nie będzie miała ciemno. Ostatnio córeczka mojej kuzynki zeszła w nocy po ciemku z takich wielkich schodów a my siedzieliśmy na dole. Zawsze zapali światło na schodach i raz tego nie zrobili. Uff. Zostawiam lampkę. Zresztą, ja też nie lubię spać w ciemnościach i jak czasem zostaję w domu sama (bez męża) to sobie zostawiam lampeczkę np. w korytarzu :)

co do kapieli

14/08/09 15:27:14

A nas było dokładnie odwrotnie z tymi uczuleniami…. Czyli jednak trzeba samemu popróbować :) Pozdrawiam