Listopadówki 2009 :)

13/02/11 22:09:04

witaj martiq ! :) cóż, widzę wątek padł, szkoda. ja jakby co jestem chętna do pogawędek, tak, że dziewczyny sprężać się :) dzieciaki rozwijają się z prędkością światła więc jest o czym dyskutować ;) Iga ma fazę wchodzenia na fotele, sofy, schody wszędzie jej pełno. no i mówi na okrągło, w większości po swojemu ;)

Listopadówki 2009 :)

11/01/11 14:48:48

mamaGosia Iga też bała się upadku, stała i nic poza tym ale byliśmy na święta u rodziny i tam biegały dzieciaki i Iga się jakoś przy nich przemogła. Hani będzie chodzić kiedy sie odważy i tyle :) u nas ze spaniem też kiepsko, w ciagu dnia jedna drzemka a i tak o 20 ją położyć to wyczyn. nie walczymy, czytamy jej bajki, bawimy się i sama rezygnuje przed 22. ale w nocy śpi ładnie sama. może faktycznie u was to ząbki, u nas budziła się w nocy z płaczem jak ząbkowała (dwa zęby naraz) ja, jak mam jakies watpliwości zaraz idę do lekarza, w końcu po to jest ;)

Listopadówki 2009 :)

11/01/11 12:43:35

hop! hop! co tak cicho? czyżby wszystkie mamy poszły na forum prywatne? ja miałam zaproszenie ale jakoś nie mogę się zalogować... mamaGosia u nas w sumie nic nowego. Iga już drugi tydzień choruje, najpierw przeziebienie potem zapalenie dziąseł i ciągle na antybiotyku. przez choróbsko ominęła ją zabawa choinkowa buuu :( Iga w końcu chodzi na całego, bardzo jest z siebie dumna :) my też na spacerki nie chodzimy, pogoda taka nijaka... Aszling w sumie efekty po fittness są, nie spektakularne bo jeść uwielbiam ale 2 kg poszło mogłoby być więcej ale niestety przez święta sobie pofolgowałam. poza tym zauważyłam, że mam dobrą kondycję, nie męczę się jak dawniej. teraz dzień bez ćwiczeń to dzień stracony :) tylko jeszcze jakąś dietę muszę opracować... piszcie, piszcie, trzeba reaktywować wątek :)

Listopadówki 2009 :)

24/12/10 09:14:51

hej dziewczynki, nic nie machnę bo farbowałam włosy i lecę spłukać farbę ale póki mam czas to: Życzę Wam spokojnych, ciepłych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia z waszymi dzieciaczkami, mężusiami, rodzicami i tymi których kochacie!!!

Listopadówki 2009 :)

20/12/10 17:11:34

quiero ja też dostałam prywatną wiadomość ale nic tam nie ma, skrzynkę miałam pustą.... dziwne, może to jakiś błąd się wdarł? Kasiulek2305,Bettka no to macie rozgarnięte dzieci, moje nie chce ani turlać piłek tym bardziej ich łapać... :) a kota to tarmosi nadal ale za to buzi mu daje ;) patiku Iga też starszny nerwus, musi postawić na swoim, czasem mi się dostanie po buzi jak jej na coś nie pozwalam. jak babcia skarży, że Iga była niegrzeczna to ta głaszcze się po głowie, że nieprawda :) wszystko rozumie co się do niej mówi ale sama nie chce gadać. mamaGosia aż się boję pomyśleć co będzie jak ubierzemy choinkę, pewnie za kilka dni w strzępach będzie :shock: :shock: