MARCÓWKI 2010

01/10/10 19:19:23

Olunia u dermatologa nie byłam, ale byłam u innej lekarki, żeby osłuchała Małą po katarku i ta znowu dała nam inną maść - chyba Triderm o ile dobrze się z recepty doczytałam...co myślisz? Jeśli chodzi o jedzonko to zaufaj intuicji...powiem Ci tyle, że ja żółtko daję już od dawna a na początku ...UWAGA! dałam całe! :oops: Nie doczytałam, że trzeba połówkę :oops: Ale Małej nic nie było i teraz jej już daję bez obaw... A mieśko nie codziennie - w sumie to tak jak u Lady - dwa dni mięcho, dwa dni jajo, same warzywka... nie trzymam się super ściśle schematu, ale nie mam wyrzutów sumienia bo wierzę, że krzywdy jej nie robię! Creeda jak humor? Lepiej? Przesyłamy z Lenką uściski - a może się uśmiechniesz po nich??? :D :sss: Izka_izka jak Mały? Lepiej mu troszkę? Ano tak to jest z tymi lekarzami - co jeden to inna diagnoza!!! Jak mnie to wk...DENERWUJE! Trzymaj się kochana i nie martw się - na pewno będzie dobrze! PATKAD byliście z Czesławem w przychodni? Czy może już nie ma temp? Annxx Mała spała mi po południu 1,2h!!! Ale to może po wizycie u lekarki, gdzie się darła jakby ją ze skóry obdzierali! :lol: Albo po pierwszym od trzech dni spacerze... w każdym razie to było cuuuuuuuuuuuudowne :D

MARCÓWKI 2010

30/09/10 16:04:10

Tak też zrobiłam - aż mnie krzyż bolał od tego nachylania się nad nią i co? Jedno wielkie NIC!!! Pospała może z 5 minut i się wybudziła, więc znowu próbuję ją dolulać ale za pierona mi nie idzie! No nic, niech narazie leży w łóżeczku bo wyciągnęłam deskę do prasowania i zaczęłam ogarniać tę stertę prania... może sama uśnie, a jak nie to ją wezmę za chwilę... :twisted: :twisted: :twisted:

MARCÓWKI 2010

30/09/10 15:47:47

Fiu!Fiu! To ile już w sumie? To moja spała 14.10-14.50, wzięłam ją z łóżeczka, ale tak jakoś marudziła więc pomślałam sobie że chce dospać i po 20-minutowym śpiewaniu i smeraniu po pleckach usnęła jeszcze - zobaczymy ile pośpi! A tak w ogóle to pisałaś kiedyś ile takie dzieci mają spać...możesz przypomnieć? :lol: PATKAD z jednej strony zazdroszczę tych dziennych drzemek, ale znowu to wstawanie w nocy... Lady tylko ja ją rzadko już karmię cycem - rano, na wieczór i w nocy jak się bardzo uprze. Czasami daję jej poduldać po popołudniowym deserku i się zastanawiam czy jej to wystarcza.

MARCÓWKI 2010

30/09/10 15:22:14

Annxx Evan będzie miał jeszcze jedną drzemkę przed spaniem na noc czy to już mu wystarczy?

MARCÓWKI 2010

30/09/10 13:28:21

Ja sadzam Małą w krzesełku dość często - do jedzenia to oczywiste i oprócz tego jak chcę coś zrobić - zostawić jej samej w pokoju nie mogę bo dorywa kable lub inne zakazane rzeczy, których nie ma jak pochować. Ale tak jak olunia mam krzesełko z regulowanym siedziskiem więc jest w pozycji takiej półsiedzącej. Olunia dawaj przepis na zupę kalafiorową :D U nas nocka też ciężka, ale to przez zatkany noseczek, a nie przez zęby...do tych nam jeszcze daleko :D Annxx jak tam postępy w "dosypianiu" Evana? Mi na pewno brakłoby cierpliwości!!! Ale jak w ogóle go próbujesz dolulać? Lady mnie dobiłaś :lol: Moja w dzień śpi ostatnio dwa razy po 20 max 30 minut!!!! Za cholerę nie mogę jej ululać na trzecią drzemkę! Kubek niekapek...no trzeba pomyśleć... Dziewczyny czy ja źle robię, że tak się uparłam żeby Małej nie dawać soczków? Tylko problem w tym, że woda jej nie bardzo podchodzi - tzn nieraz wypije a nieraz nie. A może popija sobie z cyca i dlatego nie chce już dodatkowo? Ale jak przeczytałam, że Borys Oluni wypił 120 soczku to mnie zamurowało! Mała jak wypije 20wody na dzień to sukces!