~~~*** Listopadówki 2012 ***~~~

22/09/12 11:44:47

Czesć, sorki, że wam się tu wpierniczam ale mam wiadomość :D Dziś w nocy na świat przyszła Ola! MA 1,8 kg i 44 cm sytuacja wygląda naprawdę dobrze. Ola urodziła się silna, ma mocne serce, krążenie jest ok. Minnie słyszała jej krzyk po porodzie. jedynie tak jak podejrzewano płucka są trochę słabe, więc mała leży pod respiratorem ( chwilę oddychała sama). bierze leki na płucka i na krew, bo ma słabe wyniki krwi. ale ogólnie jest naprawdę ok z tego co zrozumiałam.

IN VITRO

22/09/12 11:40:38

Dziś w nocy na świat przyszła Oleńka! Waży 1,8 i mierzy 44 cm! sytuacja wygląda naprawdę dobrze. Ola urodziła się silna, ma mocne serce, krążenie jest ok. MInnie słyszała jej krzyk po porodzie. jedynie tak jak podejrzewano płucka są trochę słabe, więc mała leży pod respiratorem ( chwilę oddychała sama). bierze leki na płucka i na krew, bo ma słabe wyniki krwi. ale ogólnie jest naprawdę ok z tego co zrozumiałam. Brawo dla naszych bohaterek!

*****Październikówki 2012*****

31/07/12 22:20:41

Ręce opadają... A rodzice nie mogą wam pomóc? Czasem można żałowac że się nic nie zrobiło a można było. Ja szukałabym wszelkich sposobów, kolega, koleżanka, sąsiad...obojętne. No ale to twoja sprawa. Lepiej żałować, że się coś zrobiło niż, że się nie zrobiło a można było.. Dobrej nocy Justyna, ciąża to nie choroba i już sobie w morde dałam i spadam! :D

*****Październikówki 2012*****

31/07/12 22:08:48

Dobry wieczór. Przepraszam, że wam się wtrącam w wątek ale mnie troszkę szarpnęło i czasem szarpie. Z nerwów. CarolineeL, nie gniewaj się na mnie, bo jestem tu obca ale z racji wieku, i trzech ciąż, doświadczenia życiowego odezwę się - bo mnie potarga. Jesteś bardzo młoda, ale skoro zdecydowałaś się na ciążę to ponieś konsekwencje wszelakie! Chcesz dziecka czy nie? KOBIETO! JEszcze moment i będziesz miała małego człowieka. I jak ten zachoruje to też będziesz pisac, że nie pojechałaś do lekarza bo chłopak (tu nie wyrażę opinii, bo to twoja sprawa. SIC!) nie miał benzyny???? KOBieto! OChłoń! I dobrze się zastanów! BO NIE MA odwrotu tylko trzeba dorosnąć! MAtka karmiąca potrzebuje jedzenia, a jak nie karmi to potrzebuje mleko! I co?? Bardzo was wszystkie przepraszam. Ale nie mogę! Młoda, śmigaj do lekarza, bo potem będzie...nic. Po prostu nic.

IN VITRO

20/07/12 17:59:42

To znowu ja! Minnie jest po zabiegu. miała uzupełnianie wód. teraz ją obserwują czy wody nie uciekają. po pierwszej kotroli jest ok. Minnie pisała, że jeśli ma pęknięty pęcherz płodo0wy nie ma już szans. dlatego tak się bała uzupełniania. ale póki co wody nie ubywają więc wierzę, że pęcherz jednak jest cały!!! buziaki dla was!!!!!!!