Lutoweczki 2012 :)

29/05/11 23:23:21

Ojej, to już? :wink: Wita was lutóweczka 2010 (choć ostatecznie Antoś okazał sie styczniówką :wink: ). Test pozytywny wyszedł mi 26 maja 2 lata temu. Wiem więc, ze dopiero teraz lutóweczki stają na start! Trzymam za was kciuki!!!!!

.....TU BEDZIEMY CZEKAC NA NASZEGO DZIOBACZKA I ANULKE .....

09/01/11 20:07:57

Ja i moi znajomi tez palą... MYSLIMY!!!!! :puk:

.....TU BEDZIEMY CZEKAC NA NASZEGO DZIOBACZKA I ANULKE .....

30/12/10 22:21:49

Nie znam Was ale nie ma to zadnego znaczenia. Mocno, mocno wam kibicuję! I jutro tez będe z Wami! p.s. Lutówka (a praktycznie styczniówka 2010)

Lutowe prezenciki 2010

30/06/10 16:48:04

Co do forum to mam takie samo zdanie co Alimak. Mnie jest to obojętne. I tak pisze tyle ile chcę, jakoś specjalnie się nieocenzurowuję. Dostosuję się do większości bo dla mnie to wy jesteście ważne a nie adres pod którym mogę was znaleźć. Ale jedna uwaga - muszą przejść wszystkie (albo zostać wszystkie). Wówczas przeszło nas dosłownie kilkoro. Na lutówkach i tak była cisza. Popisywałam jedynie ze styczniówkami (bo je kojarzyłam jeszcze ze staraczek). Czarna - skoro jesteś w temacie, powiedz czym różni się to forum na którym teraz jesteśmy od tego twojego? Czy tam przechodziłyśmy jakąs weryfikację? Nie każdy mógł się tam zalogować? (bo na tym chyba polega forum prywatne?) Dziewczyny - u nas po mega duchocie BURZA!!! :aa:

Lutowe prezenciki 2010

30/06/10 11:58:49

Czarna - co do nosidełek to jest to kolejny temat na którym zrobiłam "mały doktorat". Baby bjorn można i przodem i tyłem (tyle, że przodem to dziecko musi już mocno trzymać głowę), faktycznie można dziecko odpjąc nie budząc go, nóżki na żabkę. Są też takie z siateczki oddychającej (SYNERGIE super na upał tyle, ze cena :? ) i takie z grubszymi zabezpieczeniami na kręgosłup rodzica (ACTIV - my ten własnie zakupiliśmy). Nowy to mega koszt od 300 nawet do 600 zł. Ale na allegro zdarzają sie nawet za 70 zł (te zwykłe ORIGINAL - taka ich nazwa) oraz ok 120- 150 te już bardziej wypasione. Tu przykładowe: http://www.allegro.pl/item1100905724_ba ... ginal.html Sa takie do 10 kg, do 12 kg a nawet do 15 kg :wink: Czarna - omdlenia? :shock: Alimak - dołączam się do życzen zdrówka dla Twojej mamy! Natinka - brawo!!! :brv: za odwagę w rozmowie z teściówką! Justynka - też trzymam kciuki za badanie (rozumiem , że i ty i malutka musicie się na nie stawić?) :ok: Asia - a jednak w nocy jeszcze się ugięłam i dałam cyca. I widze, ze na nic to. Na butli pospał 4 godziny na cycu budził się co godzinę... Nie wiem co usiłuję sobie udowodnić... :( A my juz po porannej wyprawie do legnicy (25 km stąd) do biura paszportowego. Z Antkiem zdążymy, paszport będzie już za 2 tygodnie, ale okazało się, ze na skutek zmiany wyglądu musze tez wyrobić paszport Michałowi!!! (na starmym ma zdjęcie z okresu 2 latek i wg pani nie jest rozpoznawalny). Więc jutro a piać od nowa do legnicy (a dziś zdjęcia ze starszym, podbijanie legitymacji szkolenj, którą porzucił z pieczatką z 2008 r! :? ) Prywatne forum? :hm: Przypomnę wam tylko, że już mieliśmy taką próbę no i się nie udało. Chyba tylko 3 z nas tam przeszły a reszta nie. Dlaczego więc teraz miałoby się udać?