Czerwcowe Szczęścia

10/05/09 18:24:27

maqusta jak tylko skonczy mi sie @ to probujemy :D najlepiej chyba jakies 6-7 dni po okresie :?: aha i napisz do koziulka,mi pomogła :wink:

Czerwcowe Szczęścia

10/05/09 12:06:00

hejka :) ja dostałam linka od kwiiatka, ale nie umiem sie tam zalogować.. :( słuchajcie, udało mi sie namówić mojego faceta na drugie dziecko!!!! :aa: :lala: na razie mam @ ale potem zaczynamy starania :lol: :lol: :lol:

Czerwcowe Szczęścia

07/05/09 16:04:37

bry :) ja dzis zapracowana na maksa................ :ddd: kwiiatek napisałam ci maila :) ej, ale sie boje, że się rozpadnie nam towarzycho... :(

Czerwcowe Szczęścia

02/05/09 07:29:14

dobry.. :boo: chociaż nie wiem, czy dobry.. głowa boli, ciut za bardzo poszaleliśmy wczoraj, a Jasio jak na złość trzy pobudki zrobił.. :ddd: nie rozumie syncio, że rodzice muszą odpocząć.. :wink: karotka bidulek Oli.. :( co to mogło się stać..? :roll: daria, mariolcia, koziulek co nam te bachorki nie dają się wyspać..niedobre.. :twisted:

Czerwcowe Szczęścia

01/05/09 06:01:58

Ela tak tylko na potwierdzenie: RUTINOSCORBIN jest lekiem złożonym o skojarzonym działaniu rutozydu i witaminy C. Rutozyd działa ochronnie na ściany naczyń krwionośnych i zmniejsza ich przepuszczalność. Dzięki właściwościom przeciwutleniającym chroni witaminę C przed utlenieniem, dzięki czemu zachowuje ona dłużej swoje właściwości. Witamina C jest związkiem niezbędnym w wielu procesach metabolicznych, uczestniczy w syntezie kolagenu, wzmacnia naczynia krwionośne(...) kwiiatek tak, dobrze zrozumiałaś, jadę bez facetów - typowo babski wypad :lol: poszalejemy :lol: pokaż sie nam w nowym kolorku :) daria ja ostatnio też ciągle choruję, w tym roku już dwa raz brałam antybiotyk :roll: a najgorsze, że wczoraj znowu się podziębiłam.. moja odporność jest do kitu.. a co do wczasów - nie jadę na długo :wink: wytrzymamy :) a taki wypad bez dziecka i bez faceta.. 8) można pobalować 1mama1 my też dziś grillujemy, karkówka, kiełbaska i browarek już zakupiony :lol: to jesteś bykiem? ja mam urodzinki 7 maja :) no to wszystkiego najlepszego :hbd: karotka może odetchniesz troszkę w weekend? bo się nam wykończysz dziewczyno ! żadnych ksiązek do poniedziałku :zł: :) :boo: Jasio mnie zbudził o piątej ... sam kimie, a ja nie mogę :boo: chociaż może spróbuję