Nie moge zajść w ciąże- szukam lekarza który mógłby pomóc

05/08/09 12:20:46

[quote="Radosna":3mqn7use] Kochana moge ci poradzic jedno, ja chodze do swietnego lekarza, nazywa sie Dr. Kireki Omanwa i leczy i na Podwalu na Brucknera kolo Korony! Niestety kolo Korony od stycznia nie maja refundacji i kobiety nie bedace w ciazy maja odplatne wizyty ( ja tam chodze ) ale na podwalu juz jest z refundacja :) to wspanialy lekarz. Ma praktyki szpitalne na Dyrekcyjnej w szpitalu, ja tam leazalam na Patologii ciazy z wadami rozwoju dziecka w pierwszej ciazy. On ma duze doswiadczenie w tych sprawach! A jak nie bedzie umial pomoc to napewno ci kogos z tamtad poleci.. Mysle ze warto sprobowac. A to jest Aniol nie lekarz, ma wspaniala opinie wszedzie!!! :) Gdyby nie on to nie wiem co bym zrobila! to jest numer do przychodni na brucknera: (071) 325 33 31 a to jest numer na podwale ( przychodnia jest w podworku w takiej bramie na przeciwko fosy kolo konsulatu niemieckiego, to jest tez kolo pl dominikanskiego i galeri ) numer telefonu ( 071 ) 342 14 13 dr. Kireki Omanwa :) buziaczki :*
Czesc Dziewczyny! Nie wiecie, w ktorym szpitalu pracuje obecnie dr Omanwa? Bardzo prosze o pomoc!!!!

Dobry i zaufany ginekolog we Wrocławiu

16/04/09 19:49:10

Do Amber8: Dzięki wielkie! Już wcześniej ktoś mi go polecał, chyba się na niego zdecyduję :) Jeszcze raz dzizekuję za odpowiedź!!!

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

27/03/09 15:20:03

Dzięki Kaśka87! Ja też Tobie życzę, żebyś przyniosła od lekarza dobre nowiny! Przypadek mojej siostry (tzn. niewykrycia ciąży w czasie badania USG) jest dla mnie też podejrzany, ale byłam z nią to wiem :lol: Podejrzewam, że nasza ginelokożka po prostu nie dojrzała zarodka, chociaż był już tam sobie od 6 tygodni! Inne jej diagnozy też nie były trafne, więc zmieniłam lekarza :wink: Powinnaś była poczekać 5 min z tym testem. Jak masz drugi, to może powtórz?

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

27/03/09 10:16:52

Do Kaśka87: ja zrobiłam już dwa - oba negatywne. Ale nie miałam jeszcze terminu @, więc nie tracę nadziei :wink: Mojej siostrze, jak była 5 lat temu w ciąży testy nic nie wykazały, nawet pierwsze USG nic, dopiero potwierdziła ciążę jak kończyła 2-gi miesiąc. Trzymam kciuki!

Dobry i zaufany ginekolog we Wrocławiu

26/03/09 12:06:13

CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA KONTAKT Z KTÓRYMŚ Z GINEKOLOGÓW: DR BLOK (KLINIKI) DR EKO (KLINIKI) DR FUCHS DR HALAMA CZY PRZYJMUJĄ NA KASĘ CHORYCH I GDZIE? WIELKIE DZIĘKI!!!