I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

21/08/09 19:29:16

Cześć Dziewczyny! Czy Wy mnie jeszcze pamiętacie??:) dawno mnie nie było, ale a to urlop męża a to brak czasu...Antoś rośnie jak na drożdżach! byliśmy na wakacjach z 7miesięcznym synem przyjaciółki i chlopaki prawie, że równe!! Spróbuję nadrobić zaległości i mam nadzieję, że dam radę:)

I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

26/07/09 22:11:59

Witam po bardzo bardzo bardzo długiej przerwie!! my już w swoim domku. Przeprowadzka była w czwartek. Męczące rozpakowywanie. jeszcze trochę rzeczy u rodziców, ale to już na spokojnie przewieziemy;) Antoś jest cudny. W dzień ładnie sam zasypia w łóżeczku - daję mu pieluszkę do przytulenia. Dziś miał trudny dzień bo mieliśmy gości i było głośno a póki co i my i on śpimy w pokoju na dole;/ bo tata nam musi stelaż do łóżka w sypialni zrobić - wtedy wszyscy przeniesiemy się na górę;) Chyba też wypróbuję te rossmanowskie pampki, bo u nas strasznie dużo ich schodzi;/ dzięki za przypomnienie o maści majerankowej! Antoś ma katarek, ale pediatra mówi, że to właśnie z ciepła;/ Przepraszam, że nie odpisuje wszystkim, ale bardzo dużo tego było do poczytania;) dopisane Dziewczyny jakiej firmy polecacie nianie elektroniczną?

I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

13/07/09 21:44:12

wiosenka mój m mówi, że Antek nie jest już opętany;)) mam nadzieję, że szybko autko kupicie!

I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

13/07/09 21:05:15

zguba Antek ma kolorową karuzelę i nią się bardzo interesuje, więc gdybym to ja kupowała, to kupiłabym kolorową. Ta co mamy ma w zasadzie 3 czy 4 kolory i raczej takie pastelowe. 1 zabawka-krówka go z tego interesuje;)

I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

13/07/09 20:38:46

Witam a mój synuś dziś mega grzeczny!! to chyba po wczorajszym chrzcie;)) Wczoraj się wszystko udało, ale impreza to niezły zapieprz;) Antoś nie plakał na chrzcie choć nie spał. U nas na szczęscie wszystko poza mszą i ok. 15 min trwa! a dziś Antek w ciagu dnia nawet 1,5h poleżał w łóżeczku nie płacząc! jestem w szoku! później go przebrałam, włożyłam spowrotem i padł! Ciągle kąpię go w krochmalu i pomaga na te krostki. uf syla ja nie używam podgrzewacza - wsadzam butle do kubka z ciepłą wodą i w ten sposób podgrzewam. Zresztą rzadko ściągam mleko. zguba mojemu chrzestna kupiła matę, ale chyba za mało kolorową;) bozka u nas jest wysypka i dlatego kąpię go w krochmalu;)