Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

10/09/10 09:19:56

no i czekamy... :)

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

01/08/10 09:19:53

hejo po urlopie :) Msztuka gratulacje!!! :D :D :D :brv: :brv: teraz kolej na Patulak ;) ale to jeszcze kilka miesięcy :) -szybko zleci :) odnośnie maila to przeczytałam i jestem za :) Magradka dzięki za fotki :) ja byłam kilka dni u rodziców. po powrocie zrobiłam trochę ogórków w słoiki na zimę. 2 dni temu mąż wyjechał do swojego rodzinnego domu i zostałam z dziewczynami sama. i co Wam powiem to Wam powiem, ale przynajmniej mogę sobie spokojnie posprzątać! jakoś mimo że dzieci robią bałagan to i tak jest spoko. jutro już wracam do pracy i po urlopie :( ale na wrzesień sobie jeszcze 2 tygodnie wezmę bo moja niania wyjeżdża. z innych wieści to Karolina zaczyna już wstawać przy łóżeczku, łóżku czy krześle. na razie na kolanach ale zaczyna już podnosić nóżkę i prostować :) a skończyła dopiero 8 miesięcy. tak więc Karen masz odpowiedź odnośnie dziecka Twojego brata :) zębów nadal brak. ale teraz noce ma gorsze :( poza tym chyba ten tygodniowy spokój z jedzeniem w nocy był jednorazowym wybrykiem bo teraz znów chce i czasem 2x!! :( w dzień już nie chce spać. wczoraj w sumie to może 2 godziny to było. tylko by chodziła wszędzie :lol: a ja się zawzięłam i przez miesiąc straciłam 7,5 kg :) jeszcze trochę, jeszcze trochę....... :):):)

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

23/07/10 08:34:06

hejo :) najlepsze życzenia imieninowe dla wszystkich zainteresowanych :) Ania ty chyba też będziesz mieć więc dla Ciebie też :) bo dziś lub jutro wyjeżdzam i przez około tygodnia nie będę mieć neta :( Sondaro Ty będziesz kierować? :shock: ja bym sienei odważyła n atakiej trasie. ewentualnie tak na godzinkę żeby mąż odpoczął. Karolina dziś znów sobie spała :) bez jedzonka :) a wczoraj dostałam @ :( :( :( i boli :( ale dobrze że jest :D u mnie w pracy chyba jedna dziewczyna jest w ciąży. tak mi intuicja podpowiada i zachowanie jej ;)

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

22/07/10 12:18:49

Sondaro to może zrób jeszcze jeden test? :twisted: :twisted: :P: u mnie ciąża wyszła dopiero na 4 teście :P: :D :twisted: :twisted: :twisted:

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

22/07/10 10:18:53

Sylwia jakie z górki? ząbkowanie nas czeka bo na razie zero zębów. jak będzie przechodzić tak jak Aneta to będzie nieciekawie :( oby nie! Karen trzeba być dobrej myśli. mama będzie zdrowa. najważneijsze to pozytywne myślenie :)