Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

21/07/10 20:45:10

Pati kochana dasz radę :sss: ja w każdej ciąży miałam duuużo wypoczywać i leżeć, ale jak?? najpierw przy jednym dziecku, potem przy drugim czyli juz dwójce i ZERO pomocy od nikogo, a ja, każdego przebrać, nakarmić itd ech szkoda gadać, ale jedna rada, olej wszystkie prace domowe i jak najwięcej leż, ile sie da i niech Cie teraz nie drażni kurz na meblach czy niepomyte naczynia, mąż czy ktos inny przyjdzie, to zrobi :wink: wiem, że to będzie trudny okres dla Ciebie, ale wierzę w Ciebie i trzymam kciuki!! :puk: Monia ja Ci tez polecam ta drogę po stronie niemieckiej :) w zeszłym roku nią jechaliśmy i bardzo szybko byliśmy nad morzem ;) A ja byłam dzisiaj na pazurkach ;) ale znalazłam talent ;) zrobiła mi śliczne pazureczki :D Kiniu DVD samochodowe jest super!!! moje dzieci uwielbiają bajki, tak więc dużo nam to dało ;) polecam!! U nas też dzisiaj byla piękna pogoda...do popołudnia :wink: potem przyszła burza i siedzieliśmy w domku, jak słoneczko wyszło, poszliśmy na spacerek, a że były kałuże, więc wzięłam dzieciakom gumiaczki ;) ale była zabawa :) Boże!!! tak skakali, że potem to juz nie patrzyłam na nic, tylko wylewaliśmy wodę z gumiaków haha ;) na koniec pozwoliłam pochodzić im nad rzeka i Kapi trach...wpadł do wody, mokrzusieńki!!!! dobrze, że było ciepło :) zaraz go rozebrałam i zmieniałam majtki (zapasowe Jasia) i wsadziłam do wózka za Jaśka, żeby obciachu nie robił mi na deptaku haha. Ale mieli zabawę :)

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

20/07/10 21:35:11

Dzięki Monia :sss: właśnie o cos takiego mi chodziło :wink:

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

20/07/10 17:03:27

dziewczyny pomóżcie!! jak sie nazywa taka zabawka dla 2 graczy, ale opisze jak to działa, może któraś zna nazwę tego czegoś...są to 2 sznurki i na nich kula, dwóch graczy stoi na końcach i trzymają końce - rączki, rozciągając sznurki przesuwamy kule i tak kula leci di następnego gracza, ten robi to samo itd Dzieci maja taką zabawkę zalecaną, jak i na rozbudowanie klatki ze względu na astmę (?) jak i maja klatki lekko zapadnięte tzw klatki kowala. Jak któraś wie, to proszę o pomoc :sss:

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

20/07/10 07:48:39

Hejeczka!! Daga dzieki za stronkę, maja faktycznie dobre ceny, ale jednak do Wadowic mam kawałek :? więc mi się nie opłaca :roll: Daga no jak napisałaś, po co jechałaś, to można zrozumieć Twoje roztargnienie ..... :shock: :wink: :lol: Bydzia ja też uważam, że frencz, może nie modny, ale najbardziej delikatny i elegancki ;) mnie osobiście nie podobają się za bardzo zdobione paznokcie, jak tego jest za dużo :roll: Sylwia no nie uwierzysz, ale wczoraj widziałam plakaty, że do nas też cyrk przyjechał :lol: jesuuu nie mam planów na dzisiaj, nie wiem co robić z dzieciakami :roll: :roll: a Wy co dzisiaj będziecie robić? miłego dnia!!!

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

19/07/10 08:34:27

Sylwia do cyrku mówisz jutro idziecie? :D ja to cyrk to mam w domu hehe co dzień :lol: :lol: Daga ja znalazłam jedne z tańszych zabiegów niedaleko mnie mikrodermobrazji w cenie 100 zł i fal radiowych 350 na twarz, szyję i dekolt. Ciekawa jestem efektów ;) Ty miałas w cenie 80 zł mikro i fale??? daj namiary na salon :wink: :D :D