¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨.¸¸.¤*¨Sierpnióweczki 2011!!¨*¤.¸¸.¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨

10/02/12 12:26:37

Stokrotko do kiedy to makro aktualne?

¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨.¸¸.¤*¨Sierpnióweczki 2011!!¨*¤.¸¸.¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨

24/01/12 20:40:41

stokrotko jak mój starszy syn skończył pół roku i miał już pierwsze ząbki to zupkę mu miksowałam ale delikatniej niż wcześniej i do takiej papki dodawałam brokułki i kalafior uduszone widelcem. Jak widziałam, że sobie z tym radzi a radził sobie rewelacyjnie to dodawałam kolejne warzywka uduszone widelcem a następnie w całości. Uważam, że takie kombinacje są dobre u dzieci lubiące jeść a z niejadkami może być gorzej. Co do zdrowej żywności to już wypowiadałam się na ten temat jak byłyśmy w ciąży. Ja staram się ochronić dzieci jak najdłużej się da od niezdroweg jedzonka. Natan ma 2,5 latka i nadal pilnuję co je. Czyli ciemne pieczywko, gotuję mu własną wędlinę, dostaje naturajne jogurty z wkrojnym owocem, ograniczam słodkie do minimum, gotuję na parze itd. Wiadomo, że w przedszklu je to co wszyscy ale w domu chcę aby było zdrowe jedzonko jak najdłużej.

¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨.¸¸.¤*¨Sierpnióweczki 2011!!¨*¤.¸¸.¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨

20/11/11 16:32:27

Hej Kochane Mamusie. Długo mnie tu nie było. Jakoś nie mogłam się zebrać aby zobaczyć na forum bo jak już siadałam do komputera to buszowałam na allegro. Ciągle coś wystawiam i sprzedaję (ciuszki ciążowe, Alankowe itp). U nas wszystko dobrze. Alanuś jest fajnym dużym chłopcem. Waży 8kg. Robi ogromne postępy. Jest cudownym śmieszkiem i ogólnie jesteśmy w nim zakochani po uszy. Natanek nadal uwielbia brata więc etap zazdrości nie pojawił się u nas nawet w 1%. Chciałam zobaczyć Wasze maluszki ale nie wiem jak dostać się do galerii :( Kiedyś miałam linka w zakładkach ale po odbiorze komputera od informatyka nie mam już nic zapisane. Gdyby któraś wysłała mi linka to będę wdzięczna bo z chęcią pooglądam sierpniowe szkrabki i może sama też coś dodam :) Jeżeli jesteście już na prywatnym fo to proszę o namiary :):):) Całuję wszystkie mamusie i dzidziusie!

¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨.¸¸.¤*¨Sierpnióweczki 2011!!¨*¤.¸¸.¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨

21/10/11 13:51:40

Witam się po długiej nieobecności. U nas wszystko dobrze. Alanek rośnie jak nadrożdżach bo nosi już ubranka na 68cm i waży 7kg :shock: Jest aniołkiem. Ładnie śpi w nocy, w ciągu dnia też sporo śpi bo po każdym karmieniu bawi się około godzinki i zasypia do kolejnego karmienia. Dokładnie taki sam był Natanek. Ja dużo buszuję na allegro i sprzedaję wszystko związane z ciążą i macierzyństwem już nie potrzeben ;) laktator, poduszka do spania w ciąży, ciuszki ciążowe i Alankowe w które już nie wchodzi ;) Często do Was zaglądam ale weny i czasu brak na pisanie. Widzę, że przenosicie się na wątek prywatny. Dajcie znać co i jak bo ja z chęcią dołączę ;) Wyślijcie mi linka do naszej galerii bo odebrałm komputer po "czyszczeniu" przez infrmatyka i nie mam już adresu w zakładkach a nie mogę poszukać :roll: Miłego dnia mamusie :)

¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨.¸¸.¤*¨Sierpnióweczki 2011!!¨*¤.¸¸.¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨

08/10/11 11:31:12

kasiola a jak zmieniasz mleko? Ja teraz zmieniam z Nan na Bebilon ale po jednej miarce na dobę. W tej chwili daję dwie miarki Nan i trzy miarki Bebilonu. Dzięki temu, że stopniowo to nie ma bólu brzuszka.