OSTRÓDA - łączmy się :-)

10/07/09 18:09:54

[quote="megas":3sgj3hts] gochacicha dzieki jeszcze raz :) i za zaproszenie :D Prywatnie idę do dr. Aksamit w poniedziałek. Ide zaraz do sanepidu oddać mocz na posiew to zajdę zarejestrować się do kogoś w szpitalu na NFZ, bo od 2 dni dzwonie i cisza :( będę kombinować, żeby dostać się może na patologię wtedy leczenie będe miała zapewnione do końca :)
w piątki w patologii ciąży w wojewódzkim przyjmuje Wańczyk, ale trzeba sie miesiac wcześniej rejestrować, ja jestem z niego zadowolona choć końcówke chodze prywtanie:) Aksamit :( buuu byłam raz i nie podeszła mi. To już Rutkowska lepsza to też diabetolog -endokrynolog ale najlepiej Wanczyk to endokrynolog -ginekolog.

OSTRÓDA - łączmy się :-)

02/07/09 15:34:52

No fakt pogoda w końcu wakacyjna, korzystajcie dziewczynki ile wlezie:) ja może w sobotę męża nad jeziorko wyciągnę, to sobie poleżakuję troszkę z książka... jaatra Lilianna a z tym zdrabnianiem to tak jest jak ja powiedziałam mojej przyjaciółce że będzie Dominik i nie bardzo jest jak zdrabniac to ona na to że będzie Dominiś, Domiś - Miś, Misiek! olśniło ją i z Dominika mi Miśka zrobiła hi hi

OSTRÓDA - łączmy się :-)

02/07/09 10:59:44

Fajne te wasze szkraby wszystkie i nieźle dokazują:) megas mała modelka rośnie:) Ja czuje się dobrze, pan doktor powtarza, cały czas ,że do terminu nie dotrwamy...troszkę już sobie pozwalam na połażenie, szjka krotka ale zwarta:) Mały ma już 3100 duży chlop to ta cukrzyca, pan doktor powiedział, że jak dojdzie do 4kg to cesarka bo mam też spre dawki insuliny i długi poród sn nie wskazany bo cukry będą szalec a to grozi niedotlenieniem dziecka. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu, w każdym bądż razie w 38 tc wędruje na patologie. Teściowa mi dziala, na nerwy znosi kupe rzeczy dla malego ciągle coś kupuje i kupuje pomimo protestów już mam 5 kocyków, siet! w dodatku przynosi mi obiady skoro ja i tak jej mówię że mam dietę i zazwyczaj jem rybe z foli i warzywa na parze a jej gołąbki, kotlety i bigosy to czekaja w lodówce na męża bo ona nie przyjmuje do wiadomosci chyba co to cukrzyca i ciągle mi znosi drożdzówki z tekstem wiem,że bardzo lubisz ...a ja na to tak lubie ale nie moge jeśc i wciskam jej z powrotem albo też czekają na męża... już mam dość czasem, co to będzie jak się mały pojawi...aż strach się bac!

OSTRÓDA - łączmy się :-)

30/06/09 17:58:35

i znów cisza:(

ktg-jak czytać wykres?

15/06/09 15:22:38

a jeśli mały podczas ruchów skakał do 180 ?