^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

13/07/09 17:12:02

Witam serdecznie po krótkiej przerwie :D a ja dzisiaj zaczęłam 3 tydzień w pracy, jakoś leci ale na nic nie mam czasu, w domu sprzątam tylko po wierzchu, sterta prasowania i wiele innych rzeczy nie zrobionych, ciągle jestem na pełnych obrotach a i w nocy też muszę biegać głównie do Szymnka ale trzymam się na nogach więc nie jest tak źle :wink: Śmieję się, że jeszcze rok, może dwa i się wyśpię :wo: Moje maluchy właśnie są na spacerku z tatusiem a ja zastanawiam się w co ręce włożyć. Pozdrawiam was mamusie i wasze skarby, idę znowu do kierata :siu: postaram się za jakiś czas do was zajrzeć :papa:

mamy bliźniaczków !!

01/07/09 18:47:40

Po kolei: Agata_85tez bardzo się cieszę, że z chłopakami wszystko ok :brv: :brv: co do tego spadającego kamienia to i ja też słyszałam :wink: Moje maluchy mają wpisaną grupę krwi do książeczki. Kotek :brv: dla dziewczynek, że tak dzielnie pomaszerowały do przedszkola. kajuka dla twojej córuni też wielkie :brv: za postępy, mała pozazdrościła bratu i go przegoniła :wink: Tymianka fajnie, że z maluchami wszystko ok. niech zdrowo rosną, mama też niech się dzielnie trzyma :) Milki, anca84 babeczki trzymajcie się i nie przejmujcie się tym leżeniem, później zatęsknicie za tym, jak maluchy będą rozrabiać i nie będzie nawet chwili żeby usiąść a co mówić o leżeniu. flippy_flippy dzielna mamuśka z Ciebie ale dla takich skarbów chyba warto było :?: A ja jestem właśnie po pierwszym dniu w pracy, chyba nie było tak źle, jakoś wysiedziałam te 6,5 godz. a w domu maluchy tak mnie przywitały, że od razu lepiej się zrobiło :lol2: :aa:

^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

01/07/09 18:22:56

Witajcie w ten kolejny upalny dzień :sw: w końcu mamy lato, ufffff jak gorąco :im: Widzę, że po "burzy" nastąpiło ożywienie na wątku a więc coś pozytywnego wynikło z tego poruszenia. A ja jestem już po pierwszym dniu w pracy i nawet nie było tak źle, tak jakby nie było mnie tam kilka tygodni a nie tyle miesięcy :) Maluchy po powrocie przywitały mnie tak radośnie, że się nawet wzruszyłam :) tojcia super masz córunię a jaka spryciula :brv: U nas Szymek zaczął siedzieć ( na razie niezadługo i się jeszcze chwieje ale widać, że mu się podoba), przyjmuje pozycję do raczkowania, buja się do przodu i tyłu ale jeszcze nie wie, że można w tym czasie poruszać nogami ale to chyba kwestia dni :) a moja panienka na razie tylko pełza, głownie do tyłu, posadzona też trochę utrzyma równowagę. Syniowi najlepiej wychodzi tata, baba i inne ale nawet nie wiem jak to napisać a córunia nadaje na razie we własnym języku i to głównie wczesnym rankiem jak wszyscy jeszcze śpią :roll: Tyle u nas, spadam :papa:

^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

30/06/09 19:04:29

z tego co pamiętam to Dasha ze swoimi maluchami wyjechała na dłuższy odpoczynek

^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

30/06/09 15:33:31


pati smrod to ja ci moge dopiero zrobic Very Happy na twoim watku mamy blizniaczkow,tam sie chyba jeszcze niedokonca na tobie poznali Very Happy
ale po co ta agresja i jakieś wydumane groźby, ja Pati34 znam dłużej i chyba się na jej " poznałam" , że jest fajną mamusią, która ma swoje zdanie i umie je wyrazić. Szanujmy na wzajem siebie i swoje poglądy :)