Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

02/06/09 00:32:10

aga-lui moja ostatnia @ była inna niż zwykle, krwawienie trwało półtora dnia, a reszta to tylko brązowe plamienie, czasami ze śluzem. testy zrobione trzy, w tym jeden w tydzień po terminie @, wszystkie negatywne. i postanowiłam czekać. nie mieszkam w polsce, wiec wizyta u ginekologa możliwa tylko w innym mieście. będę obserwować moja @, jeśli przyjdzie zołza jedna, a jak nie, to wtedy zobaczymy. cykl jest inny niż zwykle, parę dni po ostatniej @ ból jajników, bóle piersi i mdłości, które ustają i wracają, nie są mocne, ale są. no i teraz przed @ ból piersi, zwłaszcza sutki, a nigdy tak nie miałam. i jeszcze jedno, ból jajników i brzucha, ale tak duży że no-spe muszę brać, a nigdy nie brałam. pozdrawiam i oby spełniły się nasze marzenia, jeśli nie w tym miesiącu to w najbliższym nadchodzącym :)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

21/05/09 20:55:26

kaśka87 u lekarza jeszcze nie byłam, nie mieszkam w polsce i nawet nie wiem czy tutaj dają coś na wywołanie. co do wizyty u lekarza to pewnie powie proszę poczekać do następnej @, ewentualnie test ciążowy zrobi, sikany żeby było śmieszniej :?.a może tak spróbować jeszcze jeden test zrobić:hm: ? a cycochy to jeszcze chwila i mi eksplodują, już nie wiem co mam z nimi zrobić, do tego jeszcze jakieś gorące się zrobiły :hm:

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

21/05/09 20:04:09

dziewczyny pomocy może wy coś wymyślicie, bo ja już nie mogę ostatnią normalną, czyli 5-dniową @ miałam 14 kwietnia. następne krwawienie pojawiło się 12 maja, trwało półtora dnia, reszta to tylko brunatny śluz. dwa testy negatywne (jeden ok 15 maja, drugi 18 ) ale w dalszym ciągu mam ciążowe objawy: -nudności, wczoraj i dziś trwające cały dzień, nawet w nocy źle spałam, coś jakby nudności we śnie (nigdy tak nie miałam) -bolące piersi i wydaje mi się że ten ból się nasila -duże i nagłe bóle głowy -ogólne zmęczenie

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

19/05/09 14:13:21

no więc ja już po teściku, wyszedł negatywny. a do lekarza i tak muszę się wybrać, moja ostatnia @ dziwna jakaś była. sówka nie wiem czy z nim będę, serce nie sługa. ja go kocham i jestem mu w stanie wybaczyć prawie wszystko. ciągle mam nadzieję, że człowiek może się jednak zmienić. ja ciągle próbuję. dziewczyny powodzenia życzę, zarówno tym które będą testować jak i tym które będą o dzidzie się starały :)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

18/05/09 23:56:06

Sówka jestem silna, bo muszę. życie mnie tego nauczyło. ale nikt nie wie ile nocy przepłakałam pytając się dlaczego wszystkie przykrości muszą spotykać mnie? nic nikomu złego nie zrobiłam a los mnie karze. a co do testu, boje się zrobić, żeby się nie rozczarować. no ale w końcu będę musiała. jeszcze tylko nie wiem, jutro albo pojutrze, zobaczymy. mam coraz więcej objawów, mam tylko nadzieję, ze mi się nie wydaje :). no i ten lekarz...