Przyszłe mamusie, ich brzuchy i maluchy

20/06/09 16:30:19

Dziewczyny, gdzie Wy jesteście?? Jak ja się pojawiam, to nikogo nie ma. Dzisiaj nawet wcześniej tu zajrzałam, a i tak nikogo :( Może wieczorem ktoś zajrzy. aduś to miłe, że ktoś młodej matce idzie na rękę. bel trzymam kciuki za siostrzeńca, to trudny wiek na jakiekolwiek zabiegi, a tym bardziej operację. Ale podobno taki mały człowiek dobrze sobie radzi z rekonwalescencją :) Będzie dobrze. Marta też bym chciała taki prezent :!: Mi się marzy weekend w SPA, ale i tak jakbym miała sama jechać, to pewnie by mi się nie chciało. Aż tak daleko się przeprowadzacie, że Wiki będzie musiała szkołę zmieniać? My mimo przeprowadzki niczego nie zmieniamy i dzieci będziemy dowozić do szkoły i do przedszkola. magdziunia ja też już na wakacjach !! :$%^: W poniedziałek jedziemy nad morze :) W prawdzie jako wychowawcy, ale i tak będzie fajnie. zmarzlinka piękne zdjęcie :) Tzn. Ty pięknie na nim wyszłaś :D Ostatnio przeżywam reformę edukacji dot. wcześniejszego rozpoczynania szkoły przez dzieci tj. od 6 roku życia. Jak zwykle ktoś coś wymyślił, a stracą na tym dzieci. Ta bezsilność jest strasznie wkurzająca. Niby rodzice mają prawo decydować, ale de facto każda decyzja jest zła. :bbb: :evil:

Przyszłe mamusie, ich brzuchy i maluchy

16/06/09 22:33:25

Wszystkiego dobrego dla Sebastianka z okazji 8 miesięcy, no i spóźnione dla Kingi z okazji roczku :kla: :kla: :kla: aduś wiem co to za "luksus" siedzieć sobie przed tv z laptopem. Niestety wtedy jeszcze trudniej jest mi się oderwać od neta i dlatego też ostatnio robię sobie "odwyk" i staram się wogóle nie włączać kompa. Jest to też pewna odmiana, kiedy wreszcie nie trzeba godzinami przygotowywać się do zajęć :D Wszystkie już śpicie? Widzę, że nie mając małego dziecka mam inny rytm dnia niż większość z Was. Internet będę miała prawdopodobnie tylko do 30 czerwca :( Spokojnej nocy, zwłaszcza dla chorujących maleństw i ich Mamuś.

Przyszłe mamusie, ich brzuchy i maluchy

09/06/09 15:16:10

mamucha_martucha to czekają Was miłe emocje związane z kupnem i przygotowywaniem nowego "gniazdka". Teraz też mieliście swoje, czy wynajmowaliście? Pamiętaj żeby przed podpisaniem umowy wszystko dokładnie sprawdzić, zwłaszcza stan prawny nieruchomości. Powodzenia przy załatwianiu kredytu. aduś może po prostu jesteś przemęczona? Ja też przechodziłam takie kryzysy i tłumaczyłam to sobie zmęczeniem. Wydaje mi się, że jeśli nie dzieje się dziecku krzywda, to my jako matki też mamy prawo do własnego życia, spełniania swoich zachcianek, chociażby takich jak wreszcie chwila samotności. I przecież przez to wcale nie kochamy mniej tych naszych szkrabów. Dziewczyny mają rację, daj na luz. Anusia27 6 pokoi :D pozzazdrościć, oczywiście przestrzeni, a nie sprzątania :wink: A ja siedzę sobie w domu sama :) Dzieci z przedszkola odbiera moja znajoma i idą prosto do kolegi. Mąż w pracy, a potem na jakiejś imprezie służbowej. Lubię ten spokój i w cale nie zamierzam psuć go sobie porządkami, no chyba, żebym zaczęła się nudzić :wink:

Przyszłe mamusie, ich brzuchy i maluchy

09/06/09 00:50:20

Wakacje... jaki to miły temat. Tym bardziej, że plany mamy bogate :) Zaczynamy od morza, a kończymy na górach. Już nie mogę się doczekać. Ale stwierdziłąm, że to czekanie to najmilszy okres, bo potem wakacje tak szybko mijają :( Minie spełnienia marzeń. mamucha_martucha super zdjęcia!! Jakie śliczne dziewczynki :) Krówki.... PYCHOTA :D Spokojnej nocy, papa

Przyszłe mamusie, ich brzuchy i maluchy

05/06/09 22:18:31

Hej dziewczyny! Często o Was myślę, jestem ciekawa co u Was słychać, ale niema czasu nawet na wejście na forum, nie mówiąc już o jego czytaniu czy odpisywaniu :( Teraz mam bardzo gorący okres w pracy,ale już nie długo :) A tak a propos to zaczął się nowy cykl, więc za kilka dni, zaczynamy nowe staranka :P Pozdrawiam, mam nadzieję, że za tydzień uda mi się dłużej z Wami pobyć. papa