dzieciaczki z października 2006

18/12/11 22:04:48

Hej i jak tam u Was przygotowania świąteczne? Ja już w domku mam posprzątane prezenty świąteczne zrobione choinki u dzieci w pokoikach ubrane jeszcze zostało kupno i ubranie choinki w salonie ale to poczekamy na męża jak wróci to pomoże a wraca jutro :lol: No i w tym roku dostane wspaniały prezent świąteczny Mąż wraca na stałe do Polski :lol: A dzieci już nie mogą doczekać się Gwiazdora przynajmniej Amelka za dużo atrakcji i tych zabawk jest w grudniu Mikołaj, urodzinki Amelki no i teraz bedzie Gwiazdor dostają tyle zabawek że stare muszę chować po kontach bo się na półkach nie mieszczą :roll: Dziewczyny wiem że to za wcześnie ale nie wiem czy bede miała jescze czas zajrzeć tu przed świętami więc życzę Wam, waszym pociechom i rodzinie Zdrowych Spokojnych i przede wszystkim Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia !!! Dużo zdrówka no i Bogatego Gwiazdora. Pozdrawiam

dzieciaczki z października 2006

26/10/11 20:49:26

beata77 współczuje ja w tamtym roku przez to przechodziłam z Igorkiem we wrześniu wylądowaliśmy w szpitalu na zapalenie krtani miał okropny kaszel i weszło mu na oskrzela :roll: masakra A ja borykam się z bólem zęba :evil: dzisiaj byłam u dentysty i kanałowe leczenie mnie czeka aż się boje dzisiejsza wizyta 110zł za tydzień kolejna 160zł no i na końcu odbudowa zęba nie wiem ile :evil: jestem wściekła bo zbliżają się urodziny Amelki święta tyle wydatków a ja teraz na dentystę będę tracić :evil:

dzieciaczki z października 2006

21/10/11 21:51:40

Annxx :lol: fajnie że pamiętasz U mnie jeżeli chodzi o prezent urodzinowy to mam jeszcze troszkę czasu bo Amelka jest z grudnia :wink: Spóźnione ale szczere życzenia dla synka dużo zdrówka szczęścia i uśmiechu :lol: Mam pytanie co słychać u pozostałych dziewczyn i ich dzieci? zaglądają tu jeszcze?

dzieciaczki z października 2006

16/10/11 12:19:48

Elf to super że pamietasz :lol: U nas ok powolutku leci dzieci rosną i dokazują w wolne chwili wkleje fotki. Ja nadal jestem sama mąż pracuje ciągle w Norwegii :roll: Dużo by pisania co u mnie sie wydarzyło przez ten czas nieobecności mojej na forum :roll: Niestety Amelka nie chodzi do przedszkola i już się boje jak ona nadrobi zaległości niestety 2 września miała wypadek na placu zabaw złamała nogę i to dość poważnie " złamanie spiralne prawej kości piszczelowej z przemieszczeniem" byliśmy w szpitalu i 5 tygodni noga w gipsie w zeszły piątek został ściągnięty teraz kuśtyka sobie powolutku byliśmy na kontroli to noga ładnie się zrosła ale jeszcze nie est uzupełniona za 2 tyg kolejna wizyta. A Igorek mały łobuz daje nieźle popalić po prostu daie czadu wszędzie go pełno i w ogóle mały kochaniutki nicpoń. Pozdrowienia dla Was i Waszych pociech.

dzieciaczki z października 2006

15/10/11 21:30:24

Witam, czy mnie któraś z Was jeszcze pamięta? :oops: