czy są tu ZABRZANKI? :)

17/07/09 09:15:23

To tak jak ja.... siedze sobie i czytam Was ale co mam pisac.... jedyne co mam to problemy z byłym i jego podejsciem do córy, idzie w łeb całe moje 8-letnie jej wychowanie bo Tatuś nie pilnuje dziecka tzn, nie każe jej sie myć, chodzić spac o określonej porze i tak ośmiolatka myje się kiedy jej się przypomni, chodzi spac o północy albo na plaże idzie w pełnych butach bez skarpetek czego wynikiem są odpażone stopy tak, że chodzić nie potrafi :( można byłoby mnożyć przykłady... czasem Wam zazdroszcze tych nie przespanych nocy przy ząbkowaniu bo to problemy, które mijają a radość z kolejnego ząbka wszystko wynagradza a u mnie to chyba walka z wiatrakami....

czy są tu ZABRZANKI? :)

15/07/09 12:27:44

Gugelek gratuluje porodu i wszystkiego naj dla Mamy i Córci :)

czy są tu ZABRZANKI? :)

04/07/09 09:08:08

Witam po krótkiej nieobecności i odrazu gratuluje Maluszkowi i Mamusi rozdwojenia ;) Ja wczoraj pojechałam do gina i wkońcu się wyjaśniło co z tą moją prolaktyną - jest jej za duzo przez co moge miec problemy z zaciążeniem :( Teraz czeka mnie kuracja 3-miesieczna i zobaczymy co bedzie dalej.

czy są tu ZABRZANKI? :)

25/06/09 17:32:16

to ja poprosze namiary na tego dentyste i odrazu info ile za wizyte :)

czy są tu ZABRZANKI? :)

23/06/09 16:09:29

Cześć Dziewczyny. Kolejne badania za mną i kolejne wyniki w ręce jednak narazie nie wiem kiedy trafie do jakiegoś lekarza wiec może Wy mi pomożecie ? Badałam poziom prolaktyny i.... Na czczo wyszło że mam 10.13 ng/ml - jak dobrze zrozumiałam to chyba jest ok. Jednak po tabletce MTC po 1 godz wynik jest dużo większy bo 119.6 ng/ml. Doczytałam się różnych rzeczy ale nie chcę się nakręcać, może Wy coś wiecie w tym temacie ?? ambra do Pabiana chodzisz prywatnie czy na NFZ ?? .