Wszystkie młode Kobietki zapraszam do rozmowy :)

10/06/09 21:41:13

Dobry Wieczór drogie Panie. Podczytuje, podczytuje, ale jakoś weny na pisanie nie mam. Szczególnie, że jest pełno nauki. 6 egzaminów przede mną i przed zza Przed chwilą wróciłem z basenu. Strasznie odstresowywuje.
zza no wlasnie, wy jestescie w tej gorszej sytuacji, ja w sumie dlatego tez nie chce teraz slubu bo mam to wszystko co Ciebie kusi w malzenstwie.. moge sypiac u M, a on u mnie ile chcemy, mozemy wyjezdzac razem gdzie i na ile chcemy.. i nie dziwie sie Tobie, ze chcialabys tak miec bo kochasz P, a u was jest to mozliwe tylko po slubie.. tak wiec zycze wam powodzenia, obyscie szybko mogli spelnic swoje marzenie Wink
Ewusiak to nie chodzi tylko o spanie u siebie czy wyjazdy. Ja mam silnie wrodzony instynkt oportunisty i lubię cieszyć się niezależnością. Niestety moja mama nieświadomie stoi mi na drodze. A sam wiem, że jej ciąże. Bo gdyby nie ja to by się do swojego przyjaciela przeprowadziła. Tak sądzę.

ładne piosenki o tematyce erotycznej

09/06/09 21:45:21

Dżem - Czerwony jak Cegła Urszula - Dmuchawce, Latawce

imię dla synka :)

08/06/09 20:16:57

A mnie się Mikołaj podoba.

Wszystkie młode Kobietki zapraszam do rozmowy :)

06/06/09 20:16:52

Witam z wieczora. U mnie nic ciekawego. Jestem niecierpliwy, ponieważ dawno już miałem dostać informacje co dostałem z rachunkowości, a tu cisza. ewusiak daj znać jak film.

Wszystkie młode Kobietki zapraszam do rozmowy :)

05/06/09 21:42:05

Witam. U mnie stara bieda. Ostro się uczę z Asią. Synergia to podstawa Angela nurtuje mnie jedno. Z jakiej okazji taki strój?