żłobek w Rzeszowie

24/01/09 18:55:52

Drogie Koleżanki, czy macie jakieś informacje na temat rzeszowskich żłobków, szczególnie tego na Krzyżanowskiego? Jak wyglada żłobkowy plan dnia i czy dzieciaki rzeczywiście dużo chorują?

prawidłowe raczkowanie

30/12/08 20:43:24

Pani Elżbieto, bardzo dziekuję za odpowiedź :D

prawidłowe raczkowanie

29/12/08 22:17:21

witajcie, czytam, czytam i zaczynam sie martwić :( Mój Bartek (9 miesięcy) siada własnie z pupą miedzy piętami. Najczęściej prostuje potem jedna nóżkę a druga zostaje zgięta (podobno nazywa się to siad płotkarski). Czasem mam wrażenie, że szkoda mu czasu na siedzenie i przyjmuje taką pozycję, żeby szybko wystartować dalej.

MARZEC 2008

29/12/08 08:43:35

manala ja tragicznie bałam się odstawienia nocnego, bo Bartkowate żarło co 2 godziny i jak sie obudził cyc musiał być NATYCHMIAST. Najpierw oduczałam go w dzień, stopniowo zmniejszając ilość karmień, co zreszta nie było trudne, bo wróciłam do pracy. Z nockami było gorzej, jak sie budził nosiłam go i przytulałam, próbowałam dawać butelkę a po jakomś czaise mleka było juz mało, wieć dzieć tylko parę razy cycknął i śpiona! I jakoś się udało. Teraz juz nie karmię i....brakuje mi tego :( jestem nienormalna?? sylwiazet nie strasz kobieto :shock:

MARZEC 2008

29/12/08 08:08:30

manala ta książka to "Jak usypiać?" Giny Ford. Polecam! U nas powodem niespania nocnego była chyba zła dieta tzn. za mało mleka za dużo słoików. Wpadłam na to dzięki książce :) zetko a widzisz, ja tak podskórnie czułam, że metoda 3-5-7 choć skuteczna, nie jest tak do końca dobra dla maleństwa, bo i skąd dzieciak ma wiedzieć dlaczego musi płakać. Mimo, że próbowałam stosować tą metodę, okazała sie klapą, bo rodzice muszą być w 100% przekonani o jej skuteczności - inaczej nie działa (dzieciak czuje rozterki rodziców) - tak czytałam. marta26079 Bartek tez małogabarytowy - nie pomogę dolli widzę, że Ty jestes przykładem skuteczności metody 3-5-7 - dobrze, że się udało -ja nie mam w sobie tyle konsekwencji Dziewczyny, które całkowicie odstawiły cyc: kiedy przyszła@ ? I czy to prawda, że jest mniej bolesna. Ja przed ciążą jechałam na Ketonalu forte :ddd: O zetka twierdzi, że jest lepiej ufff..światełko w tunelu...gdyby miało tak samo bolec co miesiąc to :ddd: