*GRUDNIÓWECZKI 2008* (2)

27/05/09 18:01:29

witam, monkey, ja miałam 2 lata temu operacje na tarczycę, miałam guza na prawym płacie, wycieli mi jeden płat-prawy, mam teraz niedoczynność, biorę leki Letrox 150 tanie, nie miałam żadnych problemów z zajściem w ciąże (to była wpadka ;) ),ciąża przebiegała prawidłowo,bez powikłań karmię cały czas piersią i nikt mi nie powiedział, że mam nie karmić małej, ale nie wiem jak to będzie w Twoim przypadku, niestety trzeba to cały czas kontrolować i do końca życia brać leki . Pana metkę chyba też zamówimy, Nikola uwielbia metki :). Pozdrawiam

*GRUDNIÓWECZKI 2008*

13/05/09 14:39:27

w sprawie przewracania się dzieci z brzuszka na plecki i odwrotnie Nikola ma to w jednym paluszku opanowane, niestety teraz turla się po całym pokoju i łapie wszystko co jej w rękę wpadnie, nie można jej z oka teraz spuścić, przydałby się kojec ale gdzie ja bym go ustawiła, za mało miejsca niestety :(.

*GRUDNIÓWECZKI 2008*

13/05/09 13:02:42

Witam, ja dzisiaj tak z doskoku, większość mnie nie kojarzy pewnie, ale dziękuję bardzo za życzenia dla Nikolki i wszystkiego naj dla Nikosia, Kuby, Poli i Mateuszka!!! monkey nie martw się pewnie będziesz mogła karmić, ja całą ciążę brałam , również teraz biorę tabletki na niedoczynność tarczycy (też karmię piersią),na pewno będzie dobrze :) Dziewczyny jestem z Wami na bieżąco ale nie ma jakoś weny do pisania. Trzymam kciuki za Antosia i Alka , mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.

Szczesliwe GRUDNIOWECZKI 2009!

07/04/09 14:56:29

Witam, życzę spokojnych 9 miesięcy!!! a pomyśleć, że niedawno ja też to przeżywałam co Wy teraz, jak ten czas szybko leci... Grudniówka 2008

*GRUDNIÓWECZKI 2008*

30/03/09 14:46:53

witam dziewczyny ja ostatnio Was poczytuje tylko , jak się obronie to będę się udzielać, na razie muszę ograniczyć korzystanie z internetu bo mi to za dużo czasu zajmuję. Nam się udało ostatnio chrzest załatwić ,myśleliśmy że ksiądz się nie zgodzi bo my bez ślubu no ale na szczęści nie stwarzał większych problemów, musieliśmy podpisac tylko oświadczenie że w ciągu roku weźmiemy ślub z tym akurat nie ma problemu bo pobieramy się we wrześniu :). Dzisiaj dowiedziałam się że moja koleżanka jest w ciązy, jaką mi to radość sprawiło, kiedyś się tak nie cieszyłam jak dowiadywałam się że ktoś spodziewa się dziecka, teraz wiem co to znaczy- największe szczęście jakie może się przytrafić człowiekowi :D. Wszystkiego naj dla jubilatów!!