***Marzec 2009*** (3)

23/12/13 06:42:05

Hej Kobietki! Nie wiem czy zajrzyjcie, ale: Życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, radości i miłości na te święta!

***Marzec 2009*** (3)

13/11/13 10:46:23

Śliwka, lubią się na tyle że jest ok ;). Fajnie, że już na swoim ;), wstawisz jakieś foty czy nie chcesz? caro, a ja od dzisiaj na opiece obie mają jelitówę :dada: , mnie też bierze :dada: . Olcia teraz zasnęla, a Werka ogląda bajkę. Głowa mi pęka... a jeszcze mnie szefowa wkurzyła, że tu tyle trudnych spraw a ja na opiekę sobie idę i zapuściła tekst, że się tak nie robi, więc ja się pytam, roczne dziecko ma rozwolnienie i wymiotuje mi przez pół nocy, a ja co mam ją zostawić z dziadkami i iść do roboty? niech mi się odwodni albo co,... dziadek sobie nie poradzi, co ze mnie by była za matka, jeszcze sie obraziła, że nie odebrałam teleonu odrazu, ja jej mówię że jak dzwoniła to mi Ola wymiotowała, i że przecież kilka razy próbowałam się do niej dodzwonić, to ona na to, że nie będzie tego słuchać i już mi to że poszłam na opiekę zapamieta :roll: . "Fajnie" mam? :evil:

***Marzec 2009*** (3)

16/10/13 19:49:54

Nacia, cała spiżarnia pełna he he he. Dodatkowo wchłonął mnie decoupage... Wszystko co napotykamy staje się decoupagenowe hi hi hi. Strasznie u nas już wesoło Ola już chodzi za 1 rączkę jeszcze boi się sama puścić łobuz z niej straszliwy i broni z uśmiechem ma ksywke: Ola mała rozbójniczka. nadal starsza czarnuszka a młodsza blondi. Generalnie się z niczym nie wyrabiam ha ha ha Nicktoo, ja mam dwie takie calusnice w domku ha ha ha Tygrysek zdrówka u nas też co rusz zasmarkanie cóż przedszkole... A ja dalej na diecie bezpiecznej i bezjajecznej i żyje nawet całkiem mi służy jeszcze 5 kg mi się mazy ale bez ćwiczeń to raczej nie pójdzie a na to to narazie już naprawdę nie mam kiedy hi hi hi PRZYTULAM!

***Marzec 2009*** (3)

26/09/13 15:45:19

Nacia, Olcia już jest niezłym urwisem, straszny łobuz z niej, PM twierdzi że po mnie :wo: balet fajnie, u nas się to nazywa baletki młodsze, Wera uwielbia Illisa, jak dzieciaki? Sliczni są widziałam na fb :) Tygrysku, to mała ma urodziny w terminie bliskim mojej Oli :) A co u nas u Oli widać już kolejne 1 jakoś jej wszystko parami wychodzi. Broni z uśmiechem, Werka walczy o swoje jest wesoło ;)

***Marzec 2009*** (3)

21/09/13 07:34:47

Hej u nas ostatnio strasznie dużo się działo. Oprócz oprócz jesiennego standardu czyli ogrodu i zapraw jeszcze doszły wykończenia w domu więc Sajgon w domku totalny. Weszłam do Was bo tęsknię strasznie. Tygrysku wszystkiego naj dla Mikiego, my za 2 m-ce roczek, ale czas leci ;). Śliwka, fajnie że już na swoim ;), ja się zastanawiam jak urządzić sypialnie bo po malutkim będziemy remontować grubsze prace zrobione więc czas się zastanowić nad kolorami... Ola ma 2 zęby raczkuje jak perszing i zaczyna chodzić mówi mama tata am i lala na Were i zabawki. Spadam ogarniam dom i rodzinę