PRUSZKÓW-MAMUSIE

18/09/09 08:35:52

Ale cisza w eterze... Dziewczyny, gdzie się podziałyście? Edytko, a jak Mała budzi się w nocy, to dajesz jej mleko, czy zasypia z powortem? Jakoś nie mogę wyobrazić sobie, co robić z dzieckiem jak nie ma już piersi. Teraz jak próbuję oszukać wodą to przy pierwszym przebudzeniu jest ok, ale drugi raz już nie da się nabrać.

PRUSZKÓW-MAMUSIE

11/09/09 18:58:47

hej Dziewczyny, Gosiu ja też jeszcze karmię i zamierzam z dwa miesiące, a później spróbuję odstawiać. Trochę nie ma już sił. Od poniedziałku będę wstawać o 4.30, wiec chyba na rzęsach będę chodzić, Antoś budzi się średnio co dwie godziny. Więc jak zasypia o 8 to 10, 12, 2 i między 4-5 mam pobudki. Fakt że do północy śpi u siebie, a później ląduje u nas i daję mu cyckę przez sen. Ale i tak jestem już zmęczona. Marzy mi się przespanie nocy od 11 do 6 rano. A Antoś dzisiaj znowu ma temperaturę 38, przeszło mu już przeziebienie i nie mam pomysłu co to może być. Ma kilka małych krostek w okolicach pieluchy, tzn w dole brzucha i pleców. Krostki wyglądają jak po trzydniówce Justynko mam nadzieję, że Emilka nie załapał nic od Antosia. Muszę końzyć bo się obudził pa

PRUSZKÓW-MAMUSIE

08/09/09 19:22:42

Hej Dziewczyny, na początku przesyłam najlepsze życzenia urodzinowe Wikusi. Przepraszam, że spóźnione, ale parę dni nie zglądałam na forum. Antek ma się świetnie, oczywiście żłobek już odchorował, tzn. z czwartku na piątek miał gorączkę, mega katar i kaszel, więc w piątek został w domu. Udało się go wyleczyć i w poniedziałek był już znowu gotowy do żłobka. Ale za to teraz ja jestem chora już trzeci dizeń. Pewnie zaraziłam się od Antka. W żłobku jest super (odpukać) Kierowniczka zaproponowala, żeby przenieść Antosia do drugiej grupy, ze względu na to że już chodzi. W pierwszej grupie są dzieci do roku, ale niechodzące. Zgodziłam się, bo stwierdziłam, że będzie miał na kim się wzorować, a w pierwszej grupie byłby najstarszy. Poza tym dzieci uczą się nocnikowania, spanie na leżankach, jedzenie samodzielnie. Będzie miał na razie taryfę ulgową, bo będzie jednym z najmłoszych. Kasiu oczywiście na spotkanie też się nie załapaliśmy, bo Antek był chory i nigdzie nie wychodziliśmy. To na razie. pa

PRUSZKÓW-MAMUSIE

01/09/09 19:44:59

cześć Dziewczyny, pierwszy dzień w żlobku za nami. Dzisiaj Antoś był tylko na godzinę i w naszej obecności, więc było super. Antoś rozsyłał uśmiechy do wszystkich nowych cioć, koleżanek i kolegów. W grupie jest 10 dziewczynek i tyle samo chłopaków. Także przyjaźnie damsko męskie mogą się nawiązywać i nikt nie będzie pokrzywdzony :) Panie opiekunki są bardzo miłe, widać że kochają dzieci. Jest jedna dziewczynka, która przez tą godzinę co byliśmy przytulała się do jednej z opiekunek. A ta cierpliwie ją głaskała i nosiła na rękach. Na pewno nie będzie tak jak zjawi się cały komplet dzieciaków, ale myślę że też bedą cierpliwe i opiekuńcze. Jutro Piotrek idzie z Antosiem na godzinę, tyle że teraz zostawia go sameg. Także trzymajcie kciuki za mojego żłobiaczka. Aanies cieszę się, że wakacje się udały. Na poprawienie relacji z mężem najlepszy jest wyjazd i rozmowa.

PRUSZKÓW-MAMUSIE

31/08/09 09:20:12

hej, bardzo chętnie teżsię spotkamy w kolejny weekend, a nawet jak któraś z Was ma ochotę to wcześniej. Następny tydzień mam wolny, bo będę chodzic z Antosiem na pół dnia do żłobka, więc i spcaerek po Potulickich zaliczymy. Madziu dziękuję za link do rowerku, ale już nie kupujemy :) Byliśmy teraz u koleżanki i dała Antosiowi 3 rowerki, tzn jeden 3- kołowy i dwa samochodziki. I znowu mam problem co kupić Antkowi na urodziny. Chyba na siłe nic nie będę kupować, zostawię mu te pieniżki na później. My od dzisiaj też już mieszkamy sami, tzn. moja mama wyjechała do Białegostoku. Mam nadzieję, że Antośszybko przystosuje się do żłobka, mamy jeszcze trochę urlopu, ale nie chcę wszystkiego wykorzystywać, bo nigdy nic nie wiadomo.