PRUSZKÓW-MAMUSIE

16/12/08 11:14:25

Gocha1312- współczuję Waszej Córci i Tobie, patrzeć na taką męke Dziecka jest koszmarnie..

PRUSZKÓW-MAMUSIE

16/12/08 10:51:17

Dzień dobry Mamusie :) Pogoda piękna, choć średnio bożonarodzeniowa ;) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dużo czasu na sprzątanie (póki co czasu, do Świąt pewnie jeszcze zajrzę), podziwiam tę cześć Mam które opowiadają tu o myciu okien i postępie porządków bo ja się nijak zorganizować nie mogę, chyba jestem niezaradna :/ Mam pytanie do 84gosia- Gosiu, Twój Synuś widziałam, że już w poważnym wieku ;) więc mam takie pytanko: cóż to za huśtawka na której Twój Smyk tak chętnie spędza czas? My mamy taką do 9 kg i się martwię co to będzie jak Mała z niej wyrośnie, bo też chętnie się buja, ta Wasza to też taka samobujająca się?

PRUSZKÓW-MAMUSIE

10/12/08 15:27:52

Cześć Dziewczyny, zaglądam w końcu ;) Aanies, kojarzę również gdzie mieszkasz, górka sławna pewnie jeszcze bardziej niż przejazd ;) Zaszłysmy w ubiegłym tygodniu na spacer na Promyka, ale razem z nowym asfaltem skończył się chodnik więc do górki nie szłyśmy. Co do wymiarów Synka- ładnie rośnie :)) Justyś1 wysłałam Ci pytanko na pw, a propos L4 Trochę się zdziwiłam tym co piszecie o pomiarach- fakt, prostowanie nóżek to rzeczywiście ryzykowny bioderkowo pomysł, a u mnie nie wzbudziło to żadnej obawy.. Wszyscy lekarze, u których byliśmy do tej pory mierzyli Małą na długość, wygląda na sporą jak na swój wiek (4,5 miesiąca). Co do basenu z Maleńką- 17 grudnia mamy wizytę u lekarza, więc pewnie pływanie dopiero po świętach.. Pozdrowienia

PRUSZKÓW-MAMUSIE

04/12/08 13:29:02

Co do uzupełniania wapnia- jak Maleńka skończyła miesiąc zaczęłam brać Osteogel (z magnezem) ;) Pozdrawiamy i lecimy sie wietrzyć :)

PRUSZKÓW-MAMUSIE

04/12/08 11:00:31

Justyś1- jeśli nasz Dr się zgodzi to dopytam o szczegóły na basenie, mam nadzieję, że woda się nadaje dla Maluchów ;) Pewnie nie kupię karnetu od razu bo nie wiem czy Córci się spodoba, trzeba spróbować ze dwa razy, mam nadzieję, że polubi.