PRZYSZŁE MAMUSIE Z OKOLIC BĘDZINA,CZELADZI odezwijcie się.

23/12/10 18:00:12

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość!

PRZYSZŁE MAMUSIE Z OKOLIC BĘDZINA,CZELADZI odezwijcie się.

08/12/10 22:52:06

Hej dziewczynki. Jestem,żyję ,tylko bardzo mało siedzę przed komputerem,bo choruję/leczę się na kręgosłup ,długo nie wolno mi siedzieć,także dlatego tak mało piszę :(,bo inne czynności przeznaczam na siedzenie :( Jak już ''dojdę'' do siebie po wszystkim ,to będzie mniej'' więcej '' tutaj. Tymczasem pozdrawiam Was serdecznie !

PRZYSZŁE MAMUSIE Z OKOLIC BĘDZINA,CZELADZI odezwijcie się.

05/11/10 10:37:52

Dzięki dziewczyny :) ,jestem pewna ,że za drugim razem na bank zdam ;) innej opcji nie ma :D Hmm,co do innych miast/zdawania w innym mieście ,chyba jednak bałabym się . Tutaj DG znam,można powiedzieć doskonale wiem,gdzie mniej więcej można spodziewać się jakiś haczyków,bałabym się innego miasta. Poczytałam na innych ch i też zdaża sie ,że do 2 mc sie czeka ,a i chyba jezdzi się na innych autach niż na grandziakach. Ano pozostaje mi czkeać do stycznia. Kasiucha,to teraz za Ciebie będziemy kciukasy trzymać :) Swoją drogą za taką kasę jak trzepią w WORD-ach terminy mogłyby być nieco krótsze :? U nas chorobowo nadal. Teraz maż kicha ,smarka itp. Pozdrowionka.

PRZYSZŁE MAMUSIE Z OKOLIC BĘDZINA,CZELADZI odezwijcie się.

04/11/10 11:06:38

Hej. A ja teraz tylko o sobie,bo humor mam beznadziejny :( Wczoraj oblałam prawko na mieście ,prawie po 20 min,jazdy :evil: :evil: :(:(,ależ jestem zła na siebie,do tej pory to siedzi we mnie i nie mogę sobie tego wydarować ,że na takim głupstwie. Drugie podejście ,dopiero 13.01,szok ile trzeba czekać na kolejny termin :twisted: .to jakaś paranoja. netki,ciesze się ,ze lekarz nic nie stwierdził u Madzi na tle neurolog. Mikołaj jak miał pół roku tez miał rehab.bo równiez miał obniż.napięcie mięśniowe i tak jak u Natalki parę spotkań i wsio ok. Okulisty żadnego nie znam . Ech,ale mi smutno :(

PRZYSZŁE MAMUSIE Z OKOLIC BĘDZINA,CZELADZI odezwijcie się.

16/10/10 15:10:26

Hej:) Wywołana do tablicy ;) melduję się :) U Nas w porządku ,ze zdrówkiem lepiej. Moi chłopcy na podwórku ,coś tam majstrują przy samochodzie ,a ja wykorzystałam chwilę wolnego czasu ,umyłam okno i Mikusia w pokoiku. Po południu ma wpaść moja siostra z mężem i moja mama :) Aaa,trzymajta kciuki 3 listopada,bo wtedy mam egzamin :buu: Pozdrowionka :)