*LUBLIN*mamusie, ciężarne, starające*LUBLIN*

19/03/09 12:47:12

Hej dziewczyny! Sorki, że się Wam wtrącam w wątek, ale potrzebuję Waszej pomocy. 24.03. mam jechać do mojego kardiologa do Lublina i ma on mi dać skierowanie na patologie ciąży do szpitala na Jaczewskiego. Będę tam rodzić-tzn.mam mieć cc ponieważ mam problemy z sercem. Ja jestem z Buska Zdroju w świętokrzyskim- to 200km od Lublina. I stąd mój problem. Nie mam pojęcia jakie obyczaje panują tam w szpitalu. Co trzeba mieć dla maluszka i dla siebie?Jak wyglądają odwiedziny? Nadmieniam że nie mam nikogo ani znajomego ani z rodziny w Lublinie, więc M jak mnie zawiezie do Lublina na oddział to potem przyjedzie jak mała już się urodzi a potem zabrać nas do domku. Więc w moim przypadku nie ma opcji-"w razie czego mąż Ci podrzuci". Błagam dziewczyny pomóżcie-co spakować dla siebie,dla maluszka, na co sie nastawić???

***lublin i okolice moze nawet puławy***

19/03/09 12:44:36

Dzięki za informację! Zaraz zapytam na tych wątkach które mi podałaś.

***lublin i okolice moze nawet puławy***

19/03/09 12:20:52

Hej dziewczyny! Sorki, że się Wam wtrącam w wątek, ale potrzebuję Waszej pomocy. 24.03. mam jechać do mojego kardiologa do Lublina i ma on mi dać skierowanie na patologie ciąży do szpitala na Jaczewskiego. Będę tam rodzić-tzn.mam mieć cc ponieważ mam problemy z sercem. Ja jestem z Buska Zdroju w świętokrzyskim. I stąd mój problem. Nie mam pojęcia jakie obyczaje panują tam w szpitalu. Co trzeba mieć dla maluszka i dla siebie?Jak wyglądają odwiedziny? Nadmieniam że nie mam nikogo ani znajomego ani z rodziny w Lublinie, więc M jak mnie zawiezie do Lublina na oddział to potem przyjedzie jak mała już się urodzi a potem zabrać nas do domku. Więc w moim przypadku nie ma opcji-"w razie czego mąż Ci podrzuci". Błagam dziewczyny pomóżcie-co spakować, na co sie nastawić???

Kwietnióweczki 2009

04/02/09 10:15:42

Tija GRATULUJĘ MIESZKANIA!!! :kjk: :brv: :bal: :D Iceka ja słyszałam dobre opinie właśnie o AVENCIE- i też kupuje po woli butelki z Aventu... cena przystępna i jakościowo są o.k. a teraz po opinii doświadczonej matki 4krotki to juz jestem pewna na 100%, że to dobry wybór!!! Dziewczyny.... wiem, że ten temat już się kiedyś przewinął na forum, ale za Chiny nie mogę go znależć.... możecie mi polecić jakieś dobre żelazko w przystępnej cenie??? :D Bo moje stare ma z 10 lat i ledwie co zipie, a musze się za dzieciowe ciuchy brać:)

Kwietnióweczki 2009

02/02/09 13:28:29

Olu tak jak Tija pisała... na paskach lepiej się sprawuje na "dziurach" czyli na spacerek po lesie o wiele lepiej wozem na paskach, no i zawsze można lepiej pobujać maleństwo w wózku na paskach... a ta znajoma mana paskach... mówiła, że fajnie się prowadzi:) Kurcze dziewczyny... już naprawde jesteśmy coraz bliżej :shock: