Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

01/02/09 13:14:01

Hej Kobitki! Mnie jakis kaszel złapał, leżę od wczoraj i sie wygrzewam. Dzisiaj chyba troszkę mi lepiej. Mam nadzieję, że choroba się nie rozwinie. Zajadam się czosnkiem, piję mleko z miodem i masłem, syrop z cebuli i Stodal. Nie poddam się. Zima to nie odpowiednia pora roku dla fasolek ale trzeba sie jakos trzymać prawda? Klopik uważaj na siebie, wszystko bedzie dobrze. Aga daj znać co i jak z betą. Ja teścik powtórzę chyba we wtorek bo nie kupiłam a z domu nie bedę dzisiaj wychodzić. Dam znać co i jak :)

Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

31/01/09 11:34:38

leszczynejka trzymam Cię mocno za słowo :) i dziękuję za dodanie wiary. Będę się odzywać i informować co i jak.

Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

31/01/09 11:15:46

Przesyłam Wam Kochane ciążowe fluidki +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ i trzymam kciuki za pozytywne teściki. Wy też trzymajcie za mnie kciuki żeby wszytko było ok. Przeraża mnie liczba naturalnych poronień bo to aż 50%-70%. Mam nadzieję jednak, że wszystko będzie ok.

Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

31/01/09 09:37:33

Hej Laseczki! Skusiłam się jednak na ten test wczoraj. Zrobiłam z samego rana. To był Kinder test za 6 zł. Ku mojemu zaskoczeniu pokazał 2 kreseczki :). Ta druga taka słaba, myślałam, że mi się przewidziało ale nie zniknęła :). Teraz tylko mam nadzieję, że @ nie przyjdzie i wszystko bedzie ok. W poniedziałek zrobię powtórkę testu.

Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

29/01/09 19:31:09

Cześć Dziewczynki! Aga czekamy wszystkie z niecierpliwością na Twój teścik i 2 kreseczki :). U mnie sama nie wiem jak to jest. Dzisiaj 23 dc. Sutki nadal bolą, dzisiaj miałam lekką zgagę. Czasami czuję pobolewanie brzucha jak na okres ale może to sobie wkręcam? No i ślady białego śluzu na bieliźnie. Nie wiem czy to o czymś świadczy? Kupiłam wczoraj test i czeka :). Korci mnie żeby jutro zrobić. @ powinna przyjść w poniedziałek albo we wtorek ale mam nadzieję, że się nie pojawi. ZABRANIAM JEJ :) !!! To chyba za wczesnie na test prawda? Kurcze już nie mogę się doczekać.