cukrzyca ciążowa

12/02/09 08:39:07

zaneta86 :bal: składam ci ogromne gratulacje i życzę duzo zdrowia dla Was obojga, niech synek zdrowo rosnie i niesie mamie szczęście. ruttka jak byłam w szpitalu robiłam dobową zbiórkę moczu polegało to na tym że przez dobę musiałam sikać do słoika :D troche głupio ale przynajmniej nie boli :D

cukrzyca ciążowa

09/02/09 16:23:16

zbiszkopcik gdyby nie fakt, że pare ładnych godzin miałam okropne skurcze wywołane oksytocyną, to pewnie powiedziałabym że czułam się żle. Brzuch naprawde ciągnął i nie dało się żyć bez kroplówki przeciwbólowej doszedł ból kręgosłupa, jednak dla mnie ten ból był mniejszy niz ból skurczy. Miałam to szczęscie :wink: i mogłam porównać. Najgorzej jest wstać po znieczuleniu (ZZO) i za kazdym razem gdy troche poleżysz, trzeba brać kroplówkę przeciwbólową aby móc się zająć dzieciątkiem. Wraca się ze szpitala naprawdę umęczonym. Bóle kręgosłupa mam do dziś a poza tym pobolewa mnie rana po cięciu, tyle że mniej, niestety nie goi się za dobrze. Powiem wam jeszcze że praktycznie wróciłam do żywienia takiego jak przed porodem, jest mi z tym dobrze, jadam po trochę ale częsciej i w większości wpadków sa to posiłki te które jadłam przy diecie. Przez pierwsze dni miałam tochę zamieszania w żywieniu bo walczyłam o pokarm, bardzo chciałam karmić piersią. Mam nadzieję, że się mi już udało bo pokarm jest. Pozdrawiam Was gorąco.

cukrzyca ciążowa

08/02/09 20:36:24

zbiszkopcik ja byłam umówiona na wywoływany poród w 38 tyg. ciąży niestety nie udało się siłami natury i z powodu braku postępu porodu miałam cc. Moja pani dr nie chciała czekac do konca ciąży z moimi cukrami. Dodatkowo miałam paciorkowca i musiałam miec podany antybiotyk, czekanie do końca na naturę, nie było u mnie wskazane.

cukrzyca ciążowa

07/02/09 21:51:46

Witam Was dziewczyny po tygodniowej przerwie. Witam nowe słodkie mamuski. U mnie wszystko w porządku, 30 stycznia zostałam mamusią ślicznego Mateuszka :D . Poród zakonczył sie cc. Synek ma 2850g 55 cm, badania cukru wyszły u niego dobrze. U mnie cukier po porodzie bardzo dobry mam nadzieję że obciążenie glukozom za 6 tyg. wyjdzie dobrze. Życzę Wam sił w trzymaniu diety bo naprawdę warto.

cukrzyca ciążowa

28/01/09 19:52:28

nacia pani dr raczej mówi o naturalnym ale nie wiem czy się nie skonczy cc.