Cedax

17/06/09 21:24:10

Czy dziecko które ukończyło 3 m-ce i waży 6kg może przyjmować lek Cedax na infekcję górnych dróg oddechowych? moja córka dostała taki lek od pediatry ale ja mam wątpliwości ponieważ w ulotce napisane jest że można ten lek podawać dzieciom pow.6m-ca życia.

dysplazja stawu biodrowego a poduszka Frejki

02/06/09 19:01:53

ufff... możemy odetchnąć z ulgą. Hanusi bioderka poprawiły się na Ia oraz na IIb. Pieluszzkę Frejki wymieniamy jeszcze na majtki Weickerta. Pani doktor pokazała nam jak dzidzię nosić aby dobrze trzymać jej bioderka w zgięciu i odwiedzeniu. wyjaśniła że prawidłowe trzymanie przez rodzica może być nawet lepsze niż jakakolwiek orteza. jestem dużo dużo spokojniejsza :D

dysplazja stawu biodrowego a poduszka Frejki

01/06/09 12:56:10

no proszę Cię nie strasz :shock: czemu IIb/IIc już się nie kwalifikuje do leczenia pieluszką? znam skalę (Grafa) dysplazji bioderek ale nie wiedziałam jak przy jakim stopniu wygląda leczenie. idziemy jutro do ortopedy. wybrałam lekarkę z którą miałam zajęcia na studiach i wiem że to świetny fachowiec.

dysplazja stawu biodrowego a poduszka Frejki

31/05/09 20:27:26

bioderka IIb i IIb/IIc Hania 7 czerwca skończy 3 miesiące

dysplazja stawu biodrowego a poduszka Frejki

28/05/09 12:22:44

potwierdzam że są gorsze metody leczenia brrrr aż strach pomyśleć. jak Wam idzie zakładanie pieluszki ortopedycznej? wiem że powinno się ją nosić nawet 20 godzin na dobę a nam jednak wychodzi to trochę mniej. ciągle Hanię z tego sprzętu rozbieram bo przewijam ją, karmię czy przebieram bo po raz setny jej się ulało tak że jest cała mokra. mam obawy że przez to słaby będzie efekt noszenia pieluszki i czas jej zakładania wydłuży się. jak to jest u Was?