W OCZEKIWANIU NA III CIĄŻĘ

27/07/14 21:23:51

martap81 MOJE GRATULACJE :) KUBUSIU WITAMY :bal: :bal: :bal: gosik zrób test za dwa dni, lub lepiej idź na betę. W mojej drugiej ciąży dopiero po tygodniu od 1 testu kreska zrobiła się ciemna.

W OCZEKIWANIU NA III CIĄŻĘ

26/07/14 19:46:12

Gosik no super, to ja już tak po cichu gratuluję :) Daj znać po jutrzejszym teście. Pracuję u przedstawiciela Citibanku, sprzedaję karty kredytowe.

W OCZEKIWANIU NA III CIĄŻĘ

25/07/14 19:24:51

Witajcie :) U mnie ostatnio dużo się dzieje, więc ciężko z czasem i siłami, aby wejść i popisać. W zeszłym tygodniu szkoliłam się, w poniedziałek miałam egzamin, a od wczoraj już normalnie pracuję. Weekend oczywiście mam pracujący. Kolejny nieudany cykl, 21 przyszła @. Kolejny musi być udany, bo nie będę miała czasu na myślenie czy się udało czy nie :) martap81 to już tylko dosłownie kilka dni, trzymam kciuki. Super waga :) Matistefi super, że wyjazd się udał :) Daj znać po wizycie. Uciekam, bo padnięta jestem.

W OCZEKIWANIU NA III CIĄŻĘ

12/07/14 20:37:40

Hejka Wam Gdzie Was wywiało? U nas pogoda w kratkę, raz słońce raz deszcz. W środę zaczynam szkolenie i pracę, także cieszę się, bo wyrwę się trochę z domu :)

W OCZEKIWANIU NA III CIĄŻĘ

07/07/14 11:48:23

Hej Wam Matistefi śliczne imiona :) My dla trzeciego syna mamy wybrane Adam Rafał, gorzej z dziewczynką, tysiąc pomysłów i po chwili każdy zły. W pierwszej ciąży już na 2 miesiące przed terminem miałam spakowaną torbę, w drugiej w dniu terminu spakowałam, bo przypuszczałam że znów przeterminuję. AgaM79 jak się wogóle dziecka nie chce, to wtedy łatwo o wpadkę, ale jak się chce to już nie idzie tak łatwo. Ja się na tą odwagę już zdobyłam i jak na razie nici z tego. Zaczęłam teraz mierzyć temp i jakieś dziwne te pomiary, ale nie dokońca wiem jakie powinny być, bo to mój pierwszy raz :) Nie wyrabiam, tak duszno. Wszystkie okna pootwierane i zero przeciągu, nawet firanka się nie rusza.