Oswiecim

23/07/14 13:33:23

Co tu tak cicho? Pewnie wszystkie się opalają :D s.aga Gratulacje!!! Zaglądam na suwaczek a to już tydzień minął. Jak tam wrażenia z drugiego porodu? Dziewczyny macie jakiś patent, bo mój Mateusz nie chce się nauczyć jeździć na rowerze :roll: Twierdzi, ze to nuda. Może za wcześnie zdjęliśmy boczne kółka ? Ale z kółkami też nie rwał się do rowera. Pedałować mu się nie chce. Najlepiej jak sobie siedzi i żeby go pchać. Argumenty, że młodsze dzieci jeżdżą już bez kółek do niego nie docierają. Mówi " No to co". Woli hulajnogę. Przecież najwyższy czas żeby już umiał jeździć. Ola jest przesłodka, waży 6,5 kg i już przekręca się z pleców na brzuszek i odwrotnie nie to co jej starszy brat. Mateusz skończył pół roku jak opanował tą umiejętność i to po rehabilitacji.

Oswiecim

11/07/14 11:40:51

s.aga ja w ciąży z Olą smarowałam się tylko oliwką z Rossmanna taka dla kobiet w ciąży i to nie zawsze. Przez cała ciąże zużyłam 3 butelki a jedna kosztuje ok 10 zł i żaden nowy rozstęp mi nie wyszedł. A z Mateuszem wydałam kasę na mazidła a i tak co maiło wyjść to wyszło. Aga Mateusz na początku był średnio zainteresowany siostrą. Teraz nawet chwilę się z nią pobawi tzn. pomacha jej grzechotką. Ale jego misja to podawanie mi pieluchy i chusteczek do przebrania. aga&niki moja Ola jest przesłodka, przynajmniej do tej pory, więc moze nie wszystkie są dożarte :lol: A te 4 miesiące nie wiem kiedy minęły. Chce poczekać aż skończy 5 miesięcy to zaczniemy rozszerzać dietę. Mateusz w domu a ja wymiękam, a dopiero 2 tygodnie wakacji. Więcej mojej uwagi zajmuje niż Ola.

Oswiecim

10/06/14 21:48:53

e-mysiaa ja się zawsze umawiam na Placu Kosciuszki. Gabinet nowy, biały bardzo przyjemny. W poczekalni tv w którym lecą bajki, a jak nie to można wlączyć.

Oswiecim

09/06/14 12:03:19

e-mysiaa my byliśmy w Uśmiechnij Mi Się u Pani Natalii. My byliśmy zadowoleni w sumie nikt mi tej pani nie polecał, zadzwoniłam i nas umówiłam. Bardzo fajne ma podejście do dzieci, wszystko najpierw pokazuje, najlepsze było zabawa na fotelu tzn. opuszczanie, podnoszenie itp. Jak chcesz to wejdź sobie na ich stronę. Maja teraz akcję do końca czerwca bezpłatnych przeglądów więc może warto skorzystać. Najważniejsze żeby dziewczynki się nie zraziły do dentysty. Mój Mateusz mimo leczenia był bardo zadowolony, dostał dużo nagród, jakieś książeczki.

Oswiecim

05/06/14 10:54:39

Widzę, że temat wakacyjnych wyjazdów. My 2 lata temu byliśmy właśnie ostatnie dni sierpnia i początek września nad morzem i pogoda była super. Na plaży nie było tłumów, kwater do wyboru, a byliśmy we Władysławowie, ale też zwiedziliśmy całe Trójmiasto i Hel. W tym roku też planujemy jechać we wrześniu, tylko jeszcze nie wiemy gdzie, a że będziemy z wózkiem to musi byś normalne zejście na plaże, a nie strome schody. Mała jeszcze trochę podrośnie, a jak dotąd jeździć lubi. Zresztą i tak podróż rozkładamy na dwa dni bo po drodze robimy przerwę u moich rodziców. U nas po chrzcinach, mała była bardzo grzeczna, nawet nie zakwiliła, a pół mszy nie spała. Za to Mateusz nadrabiał i w dodatku własnie siedzi w domu bo ma świnkę :shock: a podobno już rzadko dzieci chorują odkąd są szczepione. On ma świnkę a mnie dopadła angina, ale na szczęście już jest dobrze bo nie pamiętam, kiedy byłam taka chora. Ola się dzielnie trzyma a to najważniejsze. W poniedziałek mamy szczepienie to zobaczymy ile przybrała. s.aga jestem pod wrażeniem suwaczka, ale u kogoś to zawsze szybciej leci. Pamiętam jak pisałaś, że chciała byś być już na moim etapie ciąży, a to własnie jakoś tak było w 8 miesiącu i już jesteś. Wszystko będzie dobrze, niech sobie synek jeszcze te kilka tygodni posiedzi.