OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

31/07/09 09:45:21

Witam po oooogromnej przerwie. Pewnie niektóre z was mnie pamiętają. Słuchajcie koffane potrzebuję pomocy. Otórz moja Kinia ma skończone 2 lata i nie wiem czy mogę jej dawać sery pleśniowe typu Cammembert itd. Kinia je uwielbia już troszkę podjadłą ale moja mama twierdzi że absolutnie nie! Co wy na to???

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

12/06/08 21:42:56

Witam! Długo się nie odzywałam ale cóż nie mam czasu na nic. Impreza za imprezą. Na roczku Kini było ze 25 osób ( w m-3) masakra nie polecam. Czytam że Kinia madziulki chora no cóż te Kingi to chyba tak mają bo moja choruje non stop na początku było podejrzenie alergii byłam 4 razy u lekarza i nic twierdził że minie, emi powiedziała mi o doktorze Klementowskim no i się do niego wybraliśmy to był ostatni dzwonek z tą wizytą. Okazało się że kinia ma zapalenie komórek sitowych ( to coś w rodzaju naszych zatok) i gdybym poczekała jeszcze kilka dni to spędziły byśmy miesiąc w szpitalu. Szybka reakcja lekarza i dobry antybiotyk zadziałał cuda moje Kinia wyzdrowiała. Doktor Klementowski to super lekarz jeszcze nikt nie poślięcił tyle czasu na badanie mojego dziecka. A teraz Kinga ma drobne przeziębionko od 2 dni bierze leki mam nadzieje że pomogą jak nie to znowu prywatnie do Olsztyna. Nabazgrałam troszkę pewnie znowu długo się nie odezwę. Z góry za to przepraszam. Emi dzięki wielkie za tego lekarza :D

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

22/05/08 12:37:19

ooo super poszukam "Go" w internecie. Dzięki.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

22/05/08 12:05:32

Dziewczyny pomocy!!! Potrzebuje adresu i telefonu dobrego pediatry w Olsztynie. Najlepiej aby to był lekarz pediatra alergolog. Moja Kinia ma katarek od 2 tygodni jest cały czas zachrypnięta a nasz lekarz mówi, że samo przejdzie, boję się że nie przejdzie :evil: Sądzę że witaminki , które jej podaję to za mało. POMOCY!!!

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

13/05/08 08:33:23

Witam Ja jak zwykle nieregularnie tu goszczę Już nie dam rady wszystkiego doczytać My non stop w podróży albo na dworku koło domciu Wczoraj przekuliśmy Kindzi uszka, wygląda ślicznie :D Spadam sprzątać bo bałaganu się narobiło :oops: