*** WRZEŚNIOWE STARACZKI ***

21/09/08 22:51:02

kurcze nie wiem co mam z sobą zrobić cały czas myślę o tym co się stało :buu: w sobote poszłam pomóc zbierać jabłka podniosłam koszyk poczułam silne skurcze i ciepło po nogach :buu: momentalnie wiedziałam co się stało :buu: na psyche mi siadło i zaczęłam kotka utożsamiać sobie z tym co się stało dzięki niemu mogłam jakoś chwilowo zapominać.. na krótkie chwile.. a teraz już całkowicie chyba wykituję :buu: normalnie żyć się mi nie chce... straciłam moją kruszynkę :buu: malusieńkie niewinne które za 9 miesięcy było by moim całym życiem :buu: Idę do mojego R trzymajcie się ciepło :dada:

*** WRZEŚNIOWE STARACZKI ***

21/09/08 22:35:32

Witajcie dziewczyny... poroniłam :buu: nie wiem co mam z sobą zrobić.. nie umie znaleźć sobie miejsca... tak mi źle... na dodatek musiałam uśpić małego kotka... kocica wcale nie chciała się nim zajmować... całą noc go ogrzewałam co 3h karmiłam zakraplaczem... jestem zdruzgotana.. :buu: na dodatek stało się to po mojej stracie... moja kochana kruszynka.. nie będę jej miała :buu: do kotka się bardzo przez noc przywiązałam.. psychicznie chyba traktowałam go jak matka dziecko... :buu: nie chce mi się żyć... :buu: co ja mam robić... kochane nie wiem jak mam żyć z myślą o mojej stracie... okropnie przeżywam wczorajsze i dzisiejsze zdarzenia :buu:

*** WRZEŚNIOWE STARACZKI ***

19/09/08 22:11:21

Izabela kochana nawet nie wiesz ile mnie to kosztuje... bije się z myślami... najchętniej zaraz bym to zrobiła ale powstrzymuje mnie możliwość rozczarowania się... dlatego wolę poczekać... Wiesz może jak wygląda pierwsze badanie gin w czasie ciąży i w jakim czasie mniej więcej po pierwszej wizycie u gina jest drugie i jak ono przebiega? bardzo mnie to ciekawi :D Dziwnie mnie kłuje lewy jajnik, jakby go ktoś dusił, lub ściskał czy przyciskał, jakoś tak... :shock:

*** WRZEŚNIOWE STARACZKI ***

19/09/08 21:55:51

Dobrze dobrze obiecuję że będę już grzeczna... :an: :D no aby kochane było tak jak mówicie :) no z tą betą naprawdę wolę poczekać :) będę pewniejsza wyniku w końcu jak się @ nie pojawi to będzie wtedy 36dc.

*** WRZEŚNIOWE STARACZKI ***

19/09/08 21:39:14

Izabela już daję swój uśmiech :D na serio jesteś pewna? na serio serio ? :wink: Bona kochana wyślij do mnie jedno ptaszysko :D