********Październikówki 2015********

30/03/15 17:50:24

Cześć wam... ja polecam na rozstępy Bio-Oil... jest świetny! Ja miałam po pierwszej i drugiej ciąży okropne...aż bordowe... teraz ich PRAAWIE nie widać :) Nie znikną już ale z takimi da się żyć. Bio-Oil można stosować dwa razy dziennie od drugiego trymestru... Ja w domu na święta nie mam kompletnie nic posprzatanego... codziennie ogarniam dom "z grubsza" żeby było czysto... ale nie mam energii by się wziąć za porządne porządki... Często pobolewa mnie podbrzusze... myślicie że to normalne? nie pamiętam jak było w poprzednich ciązach... wizyte mam za tydzien... dodam że mam zaparcia i czasem wzdęcia :( Może znacie jakieś domowe sposoby na zaparcia? POZDRAWIAM :*

********Październikówki 2015********

17/03/15 18:06:51

Hej Dziewczyny... Witam i ja... leci mi 8 tydzień.. termin mam na 29.10 ale to z moich obliczen za tydzien idę do lekarza i zobaczymy co powie. Grattuluję wszystkim :) Ja nie byłam taka szczęśliwa jak wy... totalna wpadka :/ ale tak to jest "Jak człowiek planuje to Pan Bóg się śmieje..." To mi zrobił dowcip :) Czuję się okropnie.. nie mogę jeść a nawet spadło mi już 2kg z wagi. Miałam dwa dni luzu i dziś znów od popołudnia się zaczęło. Nie mogę się nadziwić że wam się już brzuszek zaokrągla... wydaje mi się to nieprawdopodobne :) U mnie nic nie widać.. Pozdrawiam aga1224 bardzo Ci współczuję :-{:

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

12/08/13 14:06:01

pluszaczek chyba cię kojarzę z Lutówek 2009 ??? a może się mylę... podziwiam Cię, że masz już trójeczkę takich maluszków :) ja z dwoma mam urwanie głowy :)

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

09/08/13 16:15:47

alicja77 u mnie Konrad mając dwa latka był po operacji siusiaczka (miał spodziectwo) i od razu sam zaczął robić to i to na ubikację ... nie było żadnego problemu... Zaś Marcel miał cały czas nocnik w pokoju... czasem mu sie zdarzyło siknąć do niego. Ale nie przywiązywałam do tego dużej wagi tak jak i przy Konradzie... miałam nadzieję, że samo przyjdzie... Niestety przeliczyłam się... owszem siku robi do ubikacji sam chodzi... a jak go złapię na robieniu kupy w majtki to czasem zdążę i uda się że zrobi do ubikacji... i pare razy tak było... no ale on i tak woli w majtki :( tłumaczenia, kary itp. nie pomagają... on doskonale wie, że kupę trzeba robić do ubikacji ale nie bierze sobie tego do serca! Jak udało się mu zrobić kupę do ubikacji to dostawał zawsze jakąś nagrodę typu czekoladka czy coś... lecz to go chyba nie przekonało :/ Jutro spróbuję z tymi naklejkami... bo mam akurat takie "motywacyjne" zobaczymy czy pomogą... Najgorsze jest to, że od września Marcel ma iść do przedszkola ale jeżeli nie nauczy się wołać to go przecież nie dam no bo jak?? tam go nie będą przebierać i myć ... :/

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

09/08/13 13:26:59

Jostyska no w sumie pomysł jest dobry.. na pewno spróbuję! Ale nie dziś bo już Marcel rano zdązył narobić do gaci!! :( już mam dość prania tego....!