NO TO UDA SIE CZY NIE ??

31/08/09 08:37:36

Marta Dziękuję. Dziś pierwszy dzień, ale jeszcze organizacyjny, bo stołówka dopiero się tworzy. Przegapiłam trzymanie kciuków na egzaminie, ale może jeszcze trwa, więc od tej pory mocno je zaciskam. Powodzenia. Madzik Super że chrzciny się udały. A z teściowymi to jest dobrze, gdy mieszkają daleko i widzi się je raz na jakiś czas :lol: [quote="agunia_83":2kg3ebg7] Martka gratuluje nowej pracy, za 10 dni czekamy na kolejną dobrąwiadomość :)
Ja też 8) :wink: Aniusia Testowanko już niedługo. Dziś 9 dzień wysokiej temperatury :wink: Jeszcze nie wszystko nadrobiłam, ale muszę iść bo się umówiłam z szefem na 9. Na razie.

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

28/08/09 09:26:53

Cześć dziewczynki. Dziś tylko na chwilę. Dziś wyjeżdżamy do rodzinki i zabieramy ze sobą znajomych z Krakowa. Jutro będzie imprezka grillowo-ogniskowa. A muszę jeszcze upiec 2 placki. Ale muszę się wam powiedzieć że wczoraj spotkałam się z gościem z pracy o której wam pisałam i zaczynam od poniedziałku. Na początku wynagrodzenie minimum (2 miesiące), a później się zobaczy. Z tego co mówił to chce żebym została menadżerem. Praca będzie w stołówce pracowniczej w nowo budowanym Centrum Handlowym, więc na razie nie jest jeszcze wszystko dokończone. Jej, cieszę się. Wreszcie się coś naprawdę układa. Asiek Dokładnie 11 dni :D 8) Jak wrócę po weekendzie to Julcia będzie już po swojej imprezie. Trzymam kciuki za badania mamy. Aby mogła byćna chrzcinach swojej wnusi. Gosia jakbyś przeczuwała z tymi wieściami o pracy. Gość jest słowny i zadzwonił. Do tego jesteśmy już po imieniu :wink: Wydaje się bardzo w porządku. Na prawdę rzadkość na tym świecie. Nie fajnie że w wózku już coś się zepsuło. A ten wózio który kupiłaś bardzo mi się podoba. Dziękujemy za wiadomości od Madzik. tak właśnie sobie myślałam że pewnie imprezka chrzcinowa się przedłużyła. Ale to znaczy że udana. Czekamy na wiadomości. Agunia Z tym niejedzeniem Kubusia mam nadzieję ze to tylko taki okres, że po prostu szkoda mu czasu na tą czynność, bo przecież jest tyle ważniejszych rzeczy. Marta Dzięki. Niestety mężczyźni czasem nie potrafią zrozumieć kobiet. Trzeba to niestety przetrwać, przeczekać i zrobić po swojemu, ale i tak się przy tym nasłuchamy :roll: O mało nie przegapiłam :roll: Wszystkiego najlepszego Kubusiu i Patryczku z okazji roczku :gift: :bal: :flo: Do zobaczenia po weekendzie. Dziś już nie dam rady wpaść na forum. Zmykam się pakować i piec :papa:

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

27/08/09 10:00:36

Agunia Dzisiaj jest 5 dzień wyższych temperatur. Myślę że będę czekać jakby co :wink: z testem do 16 dnia, więc zostało do odliczania 11 dni :) Darka Cieszę się że po wizycie u gina wszystko w porządku. Już niedługo na pewno usłyszysz bicie serduszka :) Katarzynka Wydaje mi się że temperatura 36,9 jest jak najbardziej normalną temperaturą, więc według tego uważam że jest już lepiej.

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

27/08/09 08:06:50

Gosia Masz co nosić na rączkach :) Katarzynka Zdjęcia śliczne, ale na nich Patryczek nie wygląda mi na rozbójnika tylko na aniołeczka. Ma przecież taką niewinną minkę :wink: . mam nadzieję że nie będzie już potrzeby wizyty w szpitalu. Pati Dziękuję. Wreszcie jest konkretny plan. Mońcia Strasznie się cieszę, że wszystko w porządku z dzidzią i że nie ma już krwiaczka. Widzę że dziewczynka się szykuje :D Co do tycia to przecież indywidualna sprawa. poza tym lepiej mniej przybrać na wadze niż przy końcówce się z nią męczyć. Co się dzieje z naszą Madzik :?: Nie mogę się już doczekać zdjęć Marysi Aniołeczka z chrzcin 8) :wink:

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

26/08/09 08:22:00

Aniusia Oj tak. Jestem bardzo optymistycznie nastawiona do wszystkiego :D bo wreszcie widać coś konkretnego na horyzoncie. Weekendzik udał się wam super. Cieszę się że tak miło spędziliście czas i Zosia znów się pluskała w basenie. [quote="MuchaGosia":3gcmuagw]Martka cos mi sie wydaje ze ten miesiac bedzie podwojnie szczesliwy :D nadal trzymam mocno kciuki :D
:D Też mam taką nadzieję. Nawet ćwiczenia przestałam wczoraj robić, bo brzusio dość mocno bolał 8) Może mały pomocnik rośnie z Erenka :D Nadia Witamy. Dawno nie zaglądałaś. Dziękuję Ci za trzymanie kciuków :D Strasznie się cieszę że dostaliście dotację na firmę i że będziesz teraz częściej zaglądać :wink: Elensar Witaj. Czyli jednak w szpitalu wylądowałaś, ale najważniejsze że z maluszkiem jest wszystko w porządku. Katarzynka Mam jednak nadzieję że nie będzie szpitala i kupka sama dojdzie do normy. Najważniejsze aby dużo pił. Ale jeśli zachowuje się jak zwykle to pewnie nie ma powodów do wizyty w szpitalu, bo jeszcze coś gorszego można przynieść ze sobą. A tak to może faktycznie następne ząbki idą. [quote="katarzynka84":3gcmuagw] Martka trzymam kciuki za prace. Hmmm no i piszesz że senna jesteś :hm: no ja nic nie mówie , ale ja tez tak kiedyś miałam :D
Spałabym ile się da. Wczoraj rano m miał ochotę na przytulanki, ale ja nie byłam ich świadoma i odwróciłam się tyłkiem :lol: . Przecież najważniejsze jest spanie :lol: 8) . Byłam wczoraj jeszcze na rozmowie w pizzerii, która okazała się małym barem. I nie byłoby tak źle gdyby nie fakt że zaproponował tylko 1/2 etatu na umowie, a do tego dym papierosowy. Miałam dziś iść na próbę, ale po rozmowie z m zrezygnowałam. Teraz pozostaje mi czekać na telefon z drugiej oferty. Wczoraj doczekałam się masażu szyi. Nie mogłam już wczoraj głowy normalnie przekręcać, a dziś nadal czuję że jet sztywny. A skoro był masażyk to i było też coś innego :oops: 8) M się doczekał :lol: