MAJOWE MALUSZKI 2007

29/09/08 12:48:55

Natalka, mam nadzieję, że właśnie tak będzie. Cieszę się, że nie jestem sama z tym problemem bo słyszę od znajomych, że ich dzieci już nie potrzebują pampersów a Ja z moją córcią to....o jeszcze mamy daleko, choć ja na prawdę się staram. czciałabym, żeby mała się nauczyła przed urodzinami brata lub siostry.

I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

29/09/08 12:43:17

No ja również witam dziewczynki. Właśnie odwiedziłam galerię, wygląda imponująco, następną wizytę u gina mam na 17X08, więc będzie zdjęcie do wklejenia. Ja czuję się ok, chce mi się spać no i mam strasznego gila, tzn. jestem przeziębiona :twisted: . Na razie leczę się domowymi sposobami ale jak mi nie przejdzie za kilka dni to będę musiała ić do doktora po jkieś leki. bozka, tak się cieszę, że wszystko już jest dobrze. jak to wszystko dzisiaj czytałam miałm łzy w oczach bo przez to przechodziłam ale skończyło się to dla mnie źle. Na szczęśćie za 4 m-ce byłam znowu w ciąży i mam prześliczną córeczkę, teraz staram też się nie przemęczać, nie dźwigać, bo to na początku szkodzi. Dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie mocno, trzymajcie się cieplutko, nie forsujcie zanadto, praca nie zając... Paaa...ja nie mam czasu siedzieć na naszym forum ale zaglądam co jakiś czas i nadrabiam zaległości. Także wybaczcie, że nie biorę czynnego udzialu w dyskusjach, pozdrawiam .

MAJOWE MALUSZKI 2007

29/09/08 12:22:07

Powiedzcie mi dziewczyny, co zrobić, aby moja mała zaczęła używać nocnika. Ona rozumie, co to jest nocnik, do czego służy ale nie chce się załatwiać do niego!!! Już i tak jest postęp bo usiądzie na nim i to gołą pupą (od kilku dni), bo wcześniej to tylko w ubranku. Czy ja mam tak za Nią chodzić, boję się, że ją zniechęcę, nie chcę niczego na siłę ale ona za nic nie chce usiąść wtedy kiedy się zbliża...kupka.

MAJOWE MALUSZKI 2007

26/09/08 14:50:45

bacha, masz rację, muszę uważać, żeby nie urodzić wbtym samym dniu :D . serenity, u mnie miała być przerwa 7-mioletnia a zobacz jak wyszło-2 latka.

I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

26/09/08 14:45:47

madzik, tak Ci współczuję pisania tej pracy, sama przechodziłam przez piekło i też na ostatnią chwilę ale na szczęście się udało, Tobie też się uda :D . Dziewczynki, ja tak sobie, ostatnio pisałam, że już tak super ale chyba za szybko się pochwaliłam, bo...znowu mdli i słabo a brzusio robi się wypukłe :D .Ja we wtorek pochwaliłam się najbliższm, co niektórzy nie spodziewali się :shock: ale sią cieszą :D .