REPUBLIC OF IRELAND :)

06/06/09 16:29:03

U nas pielęgniarka była raz-gdy Bartek miał tydzień, 2 dni po naszym wyjściu ze szpitala. Chciałam się pożegnać. Nad ranem wyjeżdżamy do Polski, tym razem mamy bilety w jedną stronę. Mieliśmy jechać na początku lipca, jednak sprawy potoczyły się tak, że gdyby nie szczepienie Bartka i ostatni child benefit, pewnie wracalibyśmy już pod koniec maja. Dzięki za miłe towarzystwo na wątku, za pomoc i odpowiedzi na liczne pytania. Wszystkim Wam życzę powodzenia i wszystkiego najlepszego, pociechy z dzieci, przyszłym mamom-łagodnych porodów i zdrowych dzidziusiów. Pozdrowionka

REPUBLIC OF IRELAND :)

01/06/09 21:13:32

My mleko Aptamil i słoiczki Hipp. (oraz kaszki Bobovity)

*LUBLIN*mamusie, ciężarne, starające*LUBLIN*

01/06/09 21:09:20

Magdarum będziemy mieszkać w Sączu. Narazie u rodziców R, ale chcemy szybko coś wynająć. Bartuś ma już 2 ząbki i wychodzi mu 3, tym razem górny, chyba z prawej strony. Płacze niesamowicie. Jutro idziemy na szczepienie, poproszę o receptę na jakąś maść do dziąsełek. Poza tym zrobiło się u nas nagle ponad 30 stopni i umieramy z gorąca. W nocy się nie dało spać. Okna nam wychodzą na zachód i jeszcze o 23 nie jest całkiem ciemno.

*LUBLIN*mamusie, ciężarne, starające*LUBLIN*

30/05/09 15:36:29

Bartusia zsypało po czymś na buzi, miał prawie cały policzek w krostkach. Już pomału samo schodzi. Stawiam na kaszkę malinową. Wczoraj z nowości jadł jeszcze ryż z warzywami i kurczakiem Hippa, ale to raczej nie to. Jadł rano, więc coś by się działo, a przez cały dzień wszystko było ok. A kaszkę Bobovity dostał wieczorem i wysypało go koło południa. Szkoda. Bardzo smakuje mu kaszka bananowa i myślałam, że inne też będzie jadł. Jest tu dostępna jeszcze brzoskwiniowa-spróbuję tą. A my się pakujemy i wysyłamy dziś część naszych rzeczy - w przyszłą niedzielę wracamy na stałe do Polski! Hura hura! I zamiast wracać jak normalni ludzie samolotem, jedziemy starą wysłużoną corsiną przez Anglię i Francję. Chcemy sobie na koniec zrobić wycieczkę. Ja chcę zobaczyć Big Bena w Londynie, R wieżę Eiffla. Raczej szybko się nigdzie nie ruszymy w najbliższym czasie więc trzeba zobaczyć wszystko co się da.

synek 3,5 miesięczny ciągle płacze

29/05/09 17:05:19

Ja też stawiałabym na ząbki-u nas zaczęło się to w podobnym wieku i miało podobne objawy. Synek też sam grzecznie spał, a nagle przestał, w dzień nie chciał spać w ogóle. Nauczyłam go teraz zasypiać ze smoczkiem w dzień w naszym łóżku (obłożę go poduchami ze wszystkich stron, żeby nie spadł). Pomaga mu tylko smoczek, gryzaki wypluwa. Podobno może tak marudzić już jakiś czas przed wykluciem ząbka (my uznaliśmy, że po prostu dziecko ma humory, bratowa włożyła mu palec do buzi, a tam ząbek:)