*GRUDNIÓWECZKI 2008* (2)

13/05/11 15:00:29

Hej :) Cieszę się Zmijko, że wszytko ok :) Chłopcy fajni są :wink: dziewczynka może być trzecia :lol: . Tak, żeby miała odpowiednią obstawę braci w przyszłości :lol: Ja to mam takie przeczucie, że u mnie drugi też będzie chłopak. Wszyscy mi mówią o córeczce, a ja chociaż w ciąży nawet nie jestem to tak jakoś mi się wydaję :D, że będzie synuś 8) Co do książek, to ostatnio przerabiałam serie kryminałów retro Konrada T. Lewandowskiego (Magnetyzer, Bogini z labradoru, Elektryczne perły, Śląskie dziękczynienie i Perkalowy dybuk). Akcja dzieje się w Polsce w dwudziestoleciu międzywojennym. Facet naprawdę fajny klimat stworzył i boski humor :D. Plus właśnie wydali 2 część sagi Trudi Canavan, już na nia ostrzę pazurki, kontynuacja trylogii Czarnego Maga - bardzo fajne fantasy jeśli ktoś lubi takie klimaty :). Widzę, że teraz na forumowej straży zostały Aga i Zmijka - dzielne mamusie ;). Ciekawe co tam u Kiki słychać, pewnie totalnie zaganiana dziewczyna :) Pozdrawiam cieplutko :)

*GRUDNIÓWECZKI 2008* (2)

12/05/11 10:26:28

Hej :) [url=http://imageshack.us/photo/my-images/269/zawstydzony.gif/:2oytfvyb] [/url:2oytfvyb] [url=http://imageshack.us/photo/my-images/845/bag.gif/:2oytfvyb] [/url:2oytfvyb] :flo: Zjawiam się przywołana do porządku :)....nie majac nic na swoje usprawiedliwienie 8) poza tym,że dostałam fajną serię książek niedawno i wsiąkam wieczorami, a w pracy nie mam czasu, nawet na fb zajrzałam dopiero wczoraj :)....także nie bijcie :P Zmijko trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. Ciekawe czy maluszek zechce ujawnić, czy jest małym synkiem czy córeczką :) Mamusie powolutku wchodzicie w ten najprzyjemniejszy etap ciąży, tak zdecydowanie drugi trymestr był moim ulubionym :). Agi a ty kiedy masz USG? Widzę,że odpieluchowywanie w toku u niektórych, my też powoli zaczynamy,ale na razie średnio nam idzie. Za to Mati bardzo się nam rozgadał, powtarza po nas słowa jak mała papużka i juz nawet takie 3 wyrazowe zdania potrafi zbudować. Dla nas to duży postęp, chociaż i tak nadal najwięcej mówi w swoim własnym języku :) Ostatnio odkryliśmy tez uroki wypraw rowerowych. Nie byłam pewna czy Mati usiedzi w foteliku, ale spróbowalismy. Był zachwycony. Teraz codziennie rano z nadzieją w oczach :D mnie pyta..Mama lowel? Pozdrawiam cieplutko :)

*GRUDNIÓWECZKI 2008* (2)

24/04/11 21:20:30

Hej :) Trochę późno, ale jeszcze Świątecznie :) chciałabym Wam życzyć radości i miłości w te Święta i na codzień :) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia we wtorek :) PS. Pod tymi metodami na odpieluchowanie to i ja sie podpisuję bo u nas póki co to porażka na całej linii :roll:

*GRUDNIÓWECZKI 2008* (2)

13/04/11 23:23:59

Hej :) Wpadam z życzeniami :) Zmijko kochana wszystkiego najlepszego :) w dniu urodziń... :kla: :bal: :flo: :gift: pociechy z Twoich Skarbów :) i spokojnej ciąży :). Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Mam koszmarny, zabiegany tydzień :) więc troche rozmów forumowych mi umknęło..ale doczytam...i postaram sie nadrobić szybciutko. Pozdrawiam wszystkie cioteczki :) Buziaki :)

*GRUDNIÓWECZKI 2008* (2)

08/04/11 15:14:44

Hej :) Ja w tym tygodniu jak po ogień...prawie mnie w pracy przy komputerze nie było :). Witaj Mela :) Widzę, że Mati juz nie będzie najmłodszym grudniątkiem na forum :) (jest z 25.12). Oddajemy palmę pierwszeństwa ;). Jeśli Cię to pocieszy to Mateusz też mało mówi, głównie w swoim języku :) chociaz ostatnio zaczął po nas powtarzać pojedyńcze wyrazy. Ja też jestem rocznik 79 :) :yea: Niunia może spróbuj się odwołać od decyzji. Nie wiem czy ta procedura nadal funkcjonuje w przedszkolach, ale na przykład mojej bratowej dzieci dostawały się z tzw listy rezerwowej. Zmijko zdrówka dla Szymka. A jak Ty się czujesz? Dalej ten pierwszy trymestr daje Ci w kość? Pozdrawiam i lece dalej :)